• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    WRATA: Ano vsak jo. O tom mluvim. Jsou lidi co si reknou ze uz prohrali a po zbytek hry proste jen nic nedelaj a nechaj aby vyprsel cas jak naprostej spratek.

    Oni prohrali a ty ses naprosto vypruzenej
    WRATA
    WRATA --- ---
    ASYD: V MTGO mas na tri hry 25 minut, kdyz budes zdrzovat tak prohrajes ;)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Jak? Kdyz clovek chce zdrzovat jen aby byl zmrdecek tak to udela i se stopkama.
    Stejne to druhou stranu znechuti
    MATHES
    MATHES --- ---
    vyresili by to sachovy hodiny jak na mtgo
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    SKUNK23: Tohle bohuzel nikdy uplne vymytit nepujde, protoze automaticke passovani priority je dost velkej information leak. Zejmena u kontrolu kdy z toho jak rychle je priorita predavana jde odpozorovat, jestli ma souper countery nebo ne a tak. Ale 5 minut je kokotina, no. Kdyz me nekdo stalluje a ja nejsem zrovna v nejakem drahem eventu, tak concednu, nestoji mi za to marnit cas.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    JULIAN: Helet da se na zdrzovani i vyhrat, jelikoz se chces bavit a ne cumet do stropu. uz sem to i testnul nic sem nedelal a frajer to v 3 kole vzdal, protoze nez sme se dostali do 3 kola bylo 10 minut v prdeli. Kazdopadne prijde mi ze to s tim core set patchem upravili a neni tam ted takova casova prodleva jak byla )coz je dobre) ale i tak to muze bejt nekonecny nez se souper rozhodne co udela v situaci, kdy ja na nej utocim ma vsechno taple (many) pred sebou zadnou creature, ale jelikoz ma na ruce seag ballistu kterou stejne nemuze vyndat (je taplej) ale hra si mysli ze muze tak dokud ti nepreda prioritu tak neudelas nic. Snad to casem vychytaj :)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    ASYD: zlaty lano v HS (:
    ASYD
    ASYD --- ---
    Me vcera v xmagi butthurt typek nechal cekat az na timeout nerozdychal prohru s clovekem s nizsim ratingem, mamlas
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No hlavne 5 minut - prehanis. Pokud nic nehrajou, tak by to kolo melo skoncit relativne rychle, do minuty max.plus teda extensions, ale ty jsou za to ze driv hral rychle. Ano, nekdy nasranej oponent schvalne zdrzuje, ale tak je to i jeho cas. Alt-tabni si a precti si zatim novinky ve svete, mrkni na nejake spoilery, okoukni zajimavy jank deck...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SKUNK23: to je klasika u všech online karetních her, časem se to protříbí na ladderu a podobný existence zůstanou na prvních pár příčkách
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Jestli se rika ze MtG je hra pro trpelive tak nevim pak co se bude rikat o Arene. Chapu ze to je beta ze je to cele zabugovane jak prase atd... ale tvl nemam nervy na ty lidi. Koukas na to jak oponent zdrzuje vis ze nemuze nic zahrat ale 5 minut sledujes jak nic nedela, pak konecne preda kolo, ja neco vyndam a von to po dalsich 5 ti minutach nicnedelani vzda. Na tohle fakt asi nemam nervy, kdyby to bylo jednou za cas tak budiz, ale to je kazdou 2-3 hru.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: dík za info vo tom twiiteru, je tam i nějakej patch kterej to rozhejbal..
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Musis brat v potaz to ze ty karty zase muzes prodat. Vetsinou za stejnou ci vyssi cenu.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    NECRO_BUTCHER: hele včera jsem to hrál skoro bez problému, jen byla trochu rozhozená grafika (ale jako vůbec jsem včera nechápal jak mi to šlo z 15 her asi 2 výhry a to to nebylo úplně mnou, jelikož jsem si tam našel tak dvě chyby, ale to jak to chodilo soupeřům to jsem nechápal ;-) )
    ASYD
    ASYD --- ---
    nedavno na twitteru psaliu ze Aarena ma vazne technicke problemy tak asi pockej na nakej patch
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    hele de vám pustit arena po updatu? mě se to do nekonečna načítá a k 2019 sem se zatim nedostal :-(
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JJOXER: $60 za tier deck, kez by.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    NECRO_BUTCHER: to me tak uplne netrapi, kdyz se rozhoduju jesrli si koupit novy divinity original sin, XCom 2, nebo balicek do MtGO... tak je to potom docela jednoducha matematika.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    JJOXER: imho wizardi z toho druhotnýho trhu moc nemaj..
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    RORSCHACH: coz je docela vtipny vzhledem k tomu, kolik tam stoji koupit si balicek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam