• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: trošku budgetovější variantu klasickýho UW controlu, jen místo 4x Teferi 2x teferi a 2x approach. Ve free modu obvykle zahraju UW land, oponent se nejspíš mrkne na mýho avatara (Teferi) a scoopne. Questy za výhry se grinděj rychleji než s kdejakym aggrem :)

    SKUNK23: zajímavý, já se za tři dny hraní potkal jen s jednim zamrznutím, jinak nic.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    A z jakejma bugama se v aréně potkáváte ? Na mě už vytáhla nepřeberné množství srandy :-), např. neodtapnou se lendy, přeskakuje to mé tahy, hra naběhne do zápasu ale já vidim jen černou obrazovku, zůstávají mi dmg na bytostech (a soupeř nemá na stole Soul-Scare Mage ), skáče to z mé combat fáze rovnou do supeřovi combat fáze, nemohu zahrát žádnou kartu protože se na ně nedá kliknout atd.... zhruba tak třetinu zápasu musim skipnout protože to udělá nějakou výše uvedenou srandu a nedá se hrát.
    Reportim to jak to de, tak doufam, že to bude k něčemu platné, jelikož jejich automatická zpráva o tom jak je pro ně důležite, že sem jim to napsal a předají to těm kompetentnim lidem u nich v teamu na mě nepůsobí 2 x důvěryhodně :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: nezrusili, jen bedna neni videt. jak mas ted garantovany wildcards za X boosteru, tak ted uz dostavas procenta do bedny jen kdyz otevres patou kartu do playsetu. pry se to bude jeste menit, tohle je docasny reseni nez prijdou na to co delat s kartama navic.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    JJOXER:
    hele jsem občasný hráč a udělal jsem si bílo/černý lifelink balíček a docela vyhrávám.
    Hraju ty hry zdarma a za den po těch 15ti výhrách mám tak mám nějaké vyhrané boostry a zlaťáky z questů na nákup dalšího. + to dává občasně karty.
    Postavit se určitě dá, ty předkonstruované jsou slabé, ale máš do začítku nějaké ty karty co si můžes směnit za rare/uncommon...
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi tam jeste narvu dva ty novy bolase:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    btw co v arene hrajete za decky?

    Ja jsem postupne poskladal tohle:



    MATHES
    MATHES --- ---
    oni v arene zrusili ty bedny za duplikaty?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: jo oni to koukam zmenili, jsem to asi mesic nezapnul, dalsi decky se daji odemknout pres questy:)
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    q97-3skw-seh pryč, díky
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    MATHES: Ten ja bohuzel nedostal. Mam jednobarevny deck od kazde barvy a ted k tomu w/u deck. Ape uz jsem objevil free mod a jsem spokojeny (:
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JULIAN: diky moc (:
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: ten UB preconstructed mi prisel docela v pohode
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Neklikwj na obrázky uprostřed, klikni vpravo dole na play. Tam pak uvidíš všechny dostupné game mody. Dá se hrát i bez vstupného, ale pak nejsou žádné rewardy, kromě questů
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    JJOXER: daj se hrát drafty: quick (na 1 vítězný) za 5000 goldů nebo 750 gemů a pak normální drafty (na 2 vítězný) za 1500 gemů..
    Když hraješ dobře ty gemy se daj docela slušně vyhrávat..
    Z draftů lootíš wildcarty a za ty si postavíš co chceš.. :-)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Tak jsem to nainstaloval a mam sadu noobskych otazek [: pomoc je vice nez vitana

    da se na MTGA hrat i neco jineho nez standard?
    muzu neco hrat i pokud nemam 500 gold na entry fee?

    jaky je dobry deck ktery lze poskladat z karat ktere clovek dostane do zacatku? ma smysl hrat ty predvyrobene?
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---


    flavour text týdle karty ve mě, jako rodilýmu pražákovi, už dlouho leží jako nadčasová myšlenka.. btw. kreslířka je češka a praze se říká city of a hundred spires.. :-)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    HOBORG:
    Díky za grh-1jo9-tdx
    CAMAAR
    CAMAAR --- ---
    HOBORG: iii-auib-5su - diky
    NAMELESS
    NAMELESS --- ---
    HOBORG: Ďakujem za h8c-jayq-hgc
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    kdyz nakej pouzijete tak to sem napiste at dalsi vi ze uz je zabranej

    uqc-fyei-9u8
    q97-3skw-seh
    grh-1jo9-tdx
    iii-auib-5su
    h8c-jayq-hgc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam