• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ancient Stone Idol {10}
    Artifact Creature — Golem

    Flash

    This spell costs {1} less to cast for each attacking creature.

    Trample

    When Ancient Stone Idol dies, create a colorless 6/12 Construct artifact creature token with trample.







    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    me prijdou ty unikle fotky z commandera 2018 velice sympaticke!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Mrkni na manatraders.com kdybys nic nesehnal
    WRATA
    WRATA --- ---
    Technicka: nemate nahodou nekdo na onlinu kompletni 5cHumans? Potreboval bych s tim trochu natrenovat pred GPckem
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JULIAN: Právě, já se to snažím udržovat tak nějak napůl, ale spíš ty normální karty a tap duály kterých je dost...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    KUTAS: no deck jen s landama je nahovno, multicolored bez landu jakbysmet. je to takovy prast jako uhod...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JULIAN: takže craftit hlavně nějaký dual landy?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: teda jako... ta karta je vlazna, ale je to Lord Windgrace na karte!
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: WINDGRACE!!!
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    AFRI: Neuniká, ale přijde mi že to lidi hrajou už cca rok ne? a zrovna deckbuilding a draftování mi nepřijou jako nějaký okrajový featury ale něco na čem to má celý stát. Zatim to vypadá strašně.
    AFRI
    AFRI --- ---
    JOHNNYCAGE: Uniká ti to, že je to prostě beta - featury přibývají postupně. Samotnej draft přidali relativně nedávno - kdyby k tomu museli ještě předělat deckbuilding, tak budou tu betu mít bez draftu dýl a budou moct kratší dobu sbírat feedback.

    Každej cca měsíc dělají update s novýma featurama. Každej ten update je docela znát.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak kolem Tawnose by šlo udělat pěkné EDH :-)









    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    JULIAN: jj, příjemný překvapení.. :-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    (i tak je to ale docela drahe)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    NECRO_BUTCHER: pokud draftujes, tak ted se gemy vyplatej nejvic. das si za ne drafty ted... a pak jeste jednou :D
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    WIRUSS: heh, tak to je dobrý.. sem koupil 20k gemů, zvesela je utrácim a voni mi je daj po betě zpět... wundrbar.. :-)
    JOHNNYCAGE: v draftu můžeš házet rovnou do SB a dodrafutejš s ready balíkem..
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JOHNNYCAGE: znovu si to precti. dostans zpet vsechno, co jsi si koupil za real penize. Nic jineho. Tj koupil sis 500 gemu? dostanes 500 gemu. Koupil sis pak 2000 gemu? tak ty ti taky vratej. Vpodstate jedine co se kupuje za real penize jsou gemy, ty dostanes jen ty, ktere jsi si koupil, plus welcome bundle, coz jsou nejake gemy + 5 boosteru. za to po wipu dostanes nejake gemy a 5 boosteru.
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS: rozhodne zajima
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: Dá se to přepnout nahoře, ale pro mě ani v jednom modu není moc vidět :-)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    S tou kolekcí je to teda tak že boostery co si teď koupim a otevřu mi pak po wipu zase daj do kolekce a budu si je moct otevřít znovu? Nebo co myslej tim "only paid gems and bundles" počítaj se do toho boostery?

    A btw deckbuilding je opravdu tak debilně nepoužitelnej jak vypadá nebo to tam jde taky někde přepnout do lepšího zobrazení? Proč kurva nemohli z toho MODA obšlehnout alespoň věci co už tam fungujou? Po draftu mám všechny karty namrdaný v balíku, žádnej způsob třízení nebo organizace během draftu, abych zjistil kolik mám potvor atd tak musim otvírat ty debilní statistiky co tam jsou.... proč. To kurva nikdy neviděli nikoho draftovat a stavět potom balík? Pro koho je ten software dělanej? Fakt to nechápu. Asi mi něco uniká nebo to ještě neumim ovládat pořádně, ale sere mě to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam