• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: papir imho nikdy nebude mrtvej. nicmene kdyby ses chetl zbavovat nejakej eternal staples, tak dej vedet JOHNNYCAGE :))
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    WIRUSS: Ne. Hraje se na legacy v Miraclu, abys mohl v soupeřovym upkeapu zahrat Terminus. Ale jinak je to líznutí příští kolo prostě moc velká nevýhoda.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    KUTAS: hele co vím, jak to má fungovat, tak s tebou nedraftuje nikdy člověk, ale vždy počítač a bere karty dle tabulek...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Tak sjem se docela zahrál do Areny... a musím říct, že až na občasný bugy je to hodně solidně převedený mtg do online verze. Když si na to člověk zvykne, tak je to v pohodě.

    Jen by mě možná zajímalo, jak funguje draft - dal jsem zatím jen 2 quick drafty a v tom prvním jsem složili mono B, kterej mě dostal až na 6 výher. To se mnou asi nedraftujou ty karty reální hráči, že?

    A teda celý mě to i lehce děsí... i když pochybuju, že v Areně udělají jednokarťáky, spíš skoro uvažuju jestli ty duály nemám už prodat, protože papír je mrtvej (mám v kartách odhadem kolem 100k).
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ehm jako vlastně lepší ponder?

    Portent Blue (1)

    Sorcery

    Look at the top three cards of target player's library, then put them back in any order. You may have that player shuffle their library.

    Draw a card at the beginning of the next turn's upkeep.



    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WENOUSH: Az budu zase bydlet v praze, urcite se zastavim :)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: Ten slime...mlask
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---




    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Hmm, to mi nedocvaklo. Dík.
    Já se hlavně divil tomu Bobovi.
    ASYD
    ASYD --- ---
    No tak vzhledem k tomu ze bant ench/auras deck je jediny ktery ma modrou a zelenou zariven

    Zkus hadat dvakrat
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: ?
    ASYD
    ASYD --- ---
    Ale bobe ts ts ts
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: A jak víš, že je to z auta decku zrovna?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    No já to vidím tak, že tento rok asi zase půjdu do 3 ;-)

    Jinak najde se i pár fajn reprintů:










    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: hehe, no dobra, tak ne ctvrtym spelem no
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: ehm... skvely plan pane, ma jen dve drobne vady. nenasypes na nej angelic destiny dokud je to zeme a zeme se neda cilovat enchant creature spellem. teoreticky vzato jde pouze o jednu vadu, ale prisla mi natolik zasadni, ze jsem se ji rozhodl uvest hned dvakrat.
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUTAS: je to aura deck neasi...jako kouzlo, ktere ho ozivi, na nej nasypes angelic destiny a jedes si
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: Me to prijde spis jako brzda... kdyby aspon nesel taplej a pak mu chybi evasion, takze ho jedem krmis 1/1 nebo ho preletis...
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: neni to uplne hrozny - je to rampspell o 2 za 4 many, kterej se pozdeji (az tu rampu nepotrebujes) zmeni v docela slusnyho vaclava. Tj do rampy mi to neprijde uplne hrozny a asi bych se nestydel, kdybych si to dal do decku (asi ne jako commandera for obvious reasons)

    ale o to nejde co me zveda ze zidle je ten naprosto unikatne skvelej design, jak to cely funguje dohromady:)

    karta s pribehem a nepotrebuje ani flavour text:D
    ASYD
    ASYD --- ---
    bant deck vypada brutalne docela
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam