• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: jakej mod hrajes? Free play JE rigged. Specificky kvuli tomu aby lidi se srackama vecne nebreceli.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: nemůže to být o úspěšnosti jednotlivých decků?
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jsem dneska pustil zas arenu a uz jsem si jistej, ze ten MM je trochu rigged.

    Kdyz si vezmu svuj heavy mythic/rare control, tak jsem parovanej jen s T1 deckama (UW control, mono R aggro, mono U lifegain combo, etc).

    Kdyz si vezmu preconstructed RG smetnik, tak hraju vylucne proti jinym smetnikum.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: coz je i duvod, proc nehraje zadnej basic
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: tenhle deck totiz hraje vetsinu casu na 2 zemich
    MATHES
    MATHES --- ---
    OBOJETNIK: RUI: spyglass, pithing needle, surgical extraction
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    RORSCHACH: protože s timhle si ve 3. kole zahraješ i ten 1-drop? asi vuli rychlosti ne jinak mě nic nenapadá
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: zajímavý, v UR Delveru se ze stejnýho důvodu hrál Tezzeret's Gambit, řikal LSV proč je tohle lepší?
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    MATHES: Myslel jsem ze jde o chybu když jsem tu kartu viděl v decklistu. Tohle me fakt nenapadlo :). Cool!
    RUI
    RUI --- ---
    OBOJETNIK: Bude to kvůli Pithing Needle, respektive kvůli Sorcerous Spyglass. Pokud soupeř začne v prvním kole Sorcerous Spyglass a vidí na ruce třeba 2 x Polluted Deltu, hra skončila. Sbírka různých feček snižuje pravděpodobnost, že se tohle stane.
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    to chápu, ale nerozumím tomu, proč tam nehraje třeba 4x polluted deltu 4x scalding tarn a 1x mire.. má tam sbírku fetchek jak z tradebinderu nebo jednokarťáku ;)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    OBOJETNIK: Death's Shadow řekl bych.. :-)
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    MATHES: proč se tam hraje taková zvláštní směska fetchek?! To je kvůli Pithing Needle?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: pochybuju, LSV rikal, ze je to explicitne na chalice...

    ono kdyz mas v decku 26 karet za jednu, tak ten kalich nejak resit musis:D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: konečně si tim kalichem někdo vytřel prdel :-D je to i proti něčemu jinýmu dobrý? asi ne co
    MATHES
    MATHES --- ---
    Nevim, jestli jste koukali na PT25 behem vikendu, ale CFB prisel s ultimatnim deckem na legacy - UB shadow s reanimate a nejvic hustym SB techem - throne of geth.

    souper zahraje chalice na 1, vy zahrajete throne, seknete throne a date na chlice druhej counter a tim znemoznite souperi zahrat novej chalice na 1.

    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    MATHES: Luxusní!
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    The Collector

    MTG Misprint Collection worth 1 Million Dollars++ w/Rudy, Edwin, Open Boosters...
    https://www.youtube.com/watch?v=yGBoKcJTlQw
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    prvni nastrel WB sisters pro brewers delight [: nejake napady na zlepseni? je to takove dost wonky protoze nemam dost tokenu na vyrabeni karet

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: ale cetl jsem ze to pry ma byt do budoucna neco jako v HS tavern brawl, ruzny funny mody. Zatim to pry bude bud constructed nebo singleton, dokud nenaprogramuji dalsi veci. Psali nekde na redditu tusim, uvidime.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: v tom pripade jsem to pochopil spravne:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam