• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    Bobe tady ti psenka nepokvete
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WENOUSH: Je to stejná blbost jako ten reservoir.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    PREVRACENY: Co s ním? JAko jde-li o zajímavou kartu? Inu, proč ne...u nás se teda takový věci moc nehrajou...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WENOUSH: A co Sorin Markov?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: No já uvažuji o tom, že bych si právě koupil bundle na side. Jelikož i po roce co jsem se vrátil a hraji převážně casual (FNM, Showdown) stále trochu plavu v pravidlech a dělám dost nevynucených chyb. Tak se mi nechce na main, jelikož by to stejně nedopadlo nijak extra a byl bych spíš za blbce a pokud z balíčků co mám, vyberu Modern Burn a asi Pauperovou Affinitu - což jsou na chyby hraní trochu odolnější balíčky tak bych se o víkendu do toho mohl i trochu dostat :-)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: Tak já jdu stopro samozřejmně že o nic nejde, ale spíš přemejšlim jestli ten main event, protože tam nabízí celkem zajímavé alternativy v podobě balíčků na limited atd. Asi pujdu v pátek na modern trial nějakej a když mi to hodně nepujde tak se na to vykašlu a dám si sérii side eventů. Myslim že oproti předchozím GP trochu zlevnili chaos draft, stojí "jen" 650.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: Já si právě říkám zda mám či ne, vždy jsem se podobným turnajům vyhejbal... Ale zase si říkám o co jde :-)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: Zrovna koukám na program, pujdu už v pátek... furt nevim jestli main event nebo ne :-)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Kdo jdete na GP? Případně side?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WENOUSH: Mluvíme oba o hospodské verzi Multiplayeru?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    PREVRACENY: My bychom si asi v EDH nerozuměli :D
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Naopak. Isochron scepter a dramatic reversal + sol ring je s aetherflux reservoir kill all ...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WENOUSH: Přesně tak. Ten Damoklův meč je na tom ta trapnost.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PREVRACENY:

    Tak proč ne? Umělec má originální obrazy a chce si přivydělat tím, že prodá reprodukce. Na kickstarteru má záruku nabídky a nemusí řešit třeba vlastní eshop a podobný kraviny. Já si třeba ty obrázky zarámuju a pověsím na zeď :)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: Proč ne... na Kickstarteru jsou tuny píčovin a tohle je zrovna věc kterou si prostě najdou lidi které to zajímá, nejdřiv mi to taky přišlo uhozený ale asi bych to dělal taky :_)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    PREVRACENY: Trapná? Naopak, je to dost zajímavá karta, která vyrábí pěkný situace. Ve chvíli kdy je nabitej, vyrábí Damoklův meč v podobě instant killu, který se odkládá mnoho kol. Jasně, nezabiješ tím několik lidí najednou, ale to je v konečným důsledku dobře, protože pak by to byla opravdu trapná a nudná karta.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    RASTASHAMAN: V multi edh je dost trapná ta karta. Ale v duelu asi fajn.

    RASTASHAMAN: Kickstarter na tohle?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    https://www.kickstarter.com/...fleger/johannes-voss-2018-magic-the-gathering-print-colle/description

    A4 obrazky nekterych ikonickych/krasnych karet, jako treba thalia, gift of orzhova a tak za velice prijemny ceny. Jeden obrazek uz za 20 euro, vcetne postovnyho.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Reservoár je nadherna karta! Sice nevim jak v 60 kartaku, ale v edh chutna velice. Prisly mi karty na scepter/ reversal combo, (milion mana march) ale ne a ne dojit neco vic nez jediny sol ring, a pak si liznu aetherflux :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam