• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WIRUSS: jo, vraska i ten Ral jsou dost predrazeny na to co delaj.
    JEENA
    JEENA --- ---
    a PW deck Ral:



    +kamarádi


    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JEENA: No kdyby byla 2BG tak by to šlo ;-)
    JEENA
    JEENA --- ---
    PW deck vraska

    JEENA
    JEENA --- ---
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    JEENA: Mluví mi z duše, ale u mě je to o elfech. https://www.youtube.com/watch?v=sciCYEzTpeA
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Na zacatku zminuje ze v Richmondu s tema goblinama frajer udelal 11-4. Kouknul bych na decklist nekde na net.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JEENA: Škoda, že tam nemá deck list zajímalo by mě zda hraje něco speciálního...
    JEENA
    JEENA --- ---
    Zajímavej článek na zkrácení čekání na spoilery, vskutečnosti se v tom dost vidim

    Why I Play a “Bad Deck” — Arizona Eternal Magic
    https://www.azeternalmagic.com/eternal-news/2018/9/5/why-i-play-a-bad-deck
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    LUKEH: To volani judge je prave ten problem. Dezani tvrdi, ze ho zavolal pred tim, nez nalizal ruku, ten Cech tvrdi, ze judgecall byl az po te, co Dezani uvidel svoji ruku. Takze nekdo keca. Navic je Dezani mezi profiky znamy kokot (napriklad to byl on, kdo pred nejakym pro tourem ziskal seznam kupovanych karet od nejakeho vendora a tim padem vedel, co se hraje). Jinak tahle kauza bohuzel jen akorat podporuje muj low-key nazor ze na judge se proste bohuzel neda dlouhodobe spolehnout, coz me mrzi hlavne vuci tem dobrym rozhodcim.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    JOHNNYCAGE: je řešení který se ppužívá v pokeru a to že dostaneš nějakej čas třeba 10-15min na match na ty těžší rozhodnutí. Funguje to tak, že prostě oba hrajete svižně a když se jeden rozhodne že teď potřebuje na rozhodnutí více času, tak to ohlásí a zmáčne si ty hodiny. Takže oba máte z těch 50min matche nějakých 15min svojich a 20min společných na ty easy věci jako land-go nebo spell-counter atd.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    LUKEH: jo je pravda že se pak najdou borci co sou schopný na jednu landu v ruce čumět 2 minuty, dá se to zneužít na obě strany. Šachový hodiny naně! To řikám furt. Jediná dobrá věc na modu :_)
    ASYD
    ASYD --- ---
    LUKEH: vseho moc skodi. nekdo zdrzuje a je nutne ho popohnat, nekdo je ale sore loser a obecne zmetek a pouziva slow-play poking jako buzeraci
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Zrovna to popohánění je dost důležitá věc, protože spousta lidí na nějakým větším turnaji ala GP přemýšlí nad každou blbostí a není pak šance ten match nějak normálně dohrát. Pokud mám soupeře co hraje pomalu, mám mu jako nechat z těch 50min nějakých 35min pro něj a sám to odehrát za 15min? Buď ho musíš popohnat, nebo rovnou volat judge...

    S tím Dezanim se mi to ale taky nezdá, skoro bych řekl že to využil v tom smyslu, že dostal 7x land, což je krajně nepravděpodobné, tak to použil jako argument pro to že soupeř namíchává a pak už to nějak jelo...volal judge předtím než se podíval na handu, nebo potom?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    FORACE: jo, bohužel tohle debilní chování za který by měli dostat po tlamě je běžnou součástí profi magicu :-(
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    No za mě je právě docela jedno zda blbě míchal a mrknul se mu na karty, nebo ne, ale prostě ten free mulligan mi nejde přes pysk fakt nechápu proč k němu mělo dojít... Zajímavé, že právě na něm a že nastal se shodují všichni...
    FORACE
    FORACE --- ---
    JOHNNYCAGE: no me se nak nechce verit ani jedny strane, free mulligan od rozhodciho mi prijde jako nesmysl, pokud ho dal, tak to je na konec rozhodcovani, na druhou stranu si nemyslim, ze nekdo kdo by umel namichavat landy nahoru na knihovnu by neumel poradne michat... cely to trochu smrdi..

    kazdopadne si myslim, ze dost pros pokud jim nejdou karty, vyuziva vsech moznejch klicek proti min zkusenejm hracum. Resej lehce pouzity obaly, znervoznujou v dulezitejch chvilkach, tim ze popohanej ("slow play") atp..
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Taky mi to celý přijde tak trochu že nadržujou hvězdičce Dezanimu... Nikdy dřív jsem neslyšel o free mulliganu to je co za výmysl? Je to někde v pravidlech nebo je ten rozhodčí úplnej kokot? Můžu taky brečet když se mi to stane na MODU třeba? Fakt debilita. Někdo ze zůčastněných je pěknej čurák. Michal to podle mě spíš nebude...
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Jako DQcko mi prijde neuveritelne prehnany. Game loss maximalne. Je teda pravda ze pokud jde clovek na GPcko tak by mel vedet jak se micha deck tak aby se tohle nestalo. Ja jsem si na to taky daval hodne pozor ale rozhodne mi tohle chovani rozhodciho prislo uplne mimo.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: hele já právě o tom matně slyšl na GP, a pak na to zapomněl a dneska čtu CMUS a tam to vidím... http://www.cmus.cz/rubriky/clanky/novinky/stredecni-vyhledy-18-2018_11297.html . Prostě je to popsané všelijak, ale opravdu si neumím představit z jakého důvodu by měl kdokoliv na podoné úrovni turnaje dostat free mulligan, bez toho, aby byl sakra vážný důvod, který by byl přesně definován a zabránilo se tomu, že jeden říká, že líznul ruku zemí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam