• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ja teda na arene odehral zatim asi 10 her, takze se nebudu vyjadrovat ke kvalite zpracovani apod, ale jestli to udelaj na smartphony a pujde to free-to-play (podobna jako v HS), tak to rozhodne hrat budu (a HS asi pak hrat prestanu)
    ASYD
    ASYD --- ---
    uz je to davno... ale to neni moc ne?
    ja mel za to ze myslis hrani samotne... pac to se pak dalo vsechno ugrindit bez jakychkoliv dalsich nakladu
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: ja mam pocit, ze za to chteli neco jako 15 ecek
    ASYD
    ASYD --- ---
    myslim ze jo... ja to hral na tabletu a mozna za to chteli na appstoru nakej baksis, ale celkem zanedbatelny
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: to rozdavali zadarmo?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ? Duels of the planeswalkers
    MATHES
    MATHES --- ---
    Arena je porad jeste brutalne nevychytana, ale je to spravnej smer.

    Kdy driv byla jakakoliv forma ofiko MTG free to play?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Ta Arena je fakt hroznej shit.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    SKUNK23: "Zlatej MtgO oproti Arene." = nejsi cílovka Areny, zůstaň na modu. Ten si snad ještě hodně dlouho nebudou smět dovolit vypnout, pze by se jim sesypala profi scéna.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    njn, small indie company, na pořádnej vývoj nemaj prachy.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    SKUNK23: Me Arena hodne bavi. Ja uz aktivne papirovy karty nehram (jednou za rok s kamosema v hospode). Arenu si vecer zapnu a poradne se vyradim...Co mi chybi je spojit se s vlastnima kamosema ve hre..
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SKUNK23: no ale zrovna ten netdecking, to je problem i v realu. A skoro u kazde karetni CCG/LCG hry. Co je na tom v MTGO jine? A zdrzovat muzou lidi i v MTGO.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    JULIAN: Mno tak si vypsal spustu věcí z mého seznamu, přidal bych teda ještě že hrát s lidma který schválně zdržujou je strašnej vopruz, cokoli za combo deck je zlo, protoze nez se to vsechno nastackuje atd... to stihnes uvarit kafe, cigaro a zachod navrch, vratis se a a furt to stackuje. Všechny ty graficky ficury si muzou taky strcit za klobouk. Vec ktera se mi stala nekolikrat a to ze mi to dalo 4 x za sebou stejneho soupere( vyhral on, pak ja, pak to skipnul a pak sem to skipnul ja), upozornuju ze to byl jen ten free match, takze 1 hra. Zminovat, ze diky internetu ma 90 % lidi stejny balicky, protoze proc by se snazili neco vymyslet kdyz staci obslehnout top 5 decku z posledni pro tour je taky nuda. (ok chapu, resi to draft, ale to me nebavi) a asi bych mohl jeste pokracovat. Proste na to sedet u stolu z kamosema nebo lidma na turnaji to nenahradi, coz je logicke. Zlatej MtgO oproti Arene.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SKUNK23: zas az tak me to nezajima :D a rozhodne nemam jakoukoliv motivaci te o necem presvedcovat, nehraj to, mne to neva, jen mne zajimalo co ti na tom vadi.
    Treba u me jedina vec, pre kterou se nedokau prenest, je UIcko, konkretne - autotap je retardovany a rucni tapovani landu je otresne, ten delay po kliknuti a skakajici landy je hroznej opruz. Druha vec je design UI pri skladani decku, to delal idiot, proc nemam vsechno info na jedne obrazovce, musim neustale prepinat a celkove je to jak pro rozlyseni 640x480. A v nepsoledni rade ruzne buttony, ktere muzes klikat jak picus, ale kvuli nejake animaci ci internimu shitu to nic nedela a odmita to skipnout (cancel ve fronte, claim prizes atd...)
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    KUTAS: Me draft nebavi, tim to asi bude. Mam radsi seal deck

    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    JULIAN: Cece si z prahy nebo okoli ? Radsi bych si sednul nad drinkem nekde v knajpe protoze toho je fakt dost, treba mi na to das pohled z jineho uhlu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    na trenovani draftu jedine 5CC pro iOs :]
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    SKUNK23: mě to přijde na trénování draftů jako super zábava...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    JULIAN: tohle fňukání je u některých jedinců evergreen :)) Řekl bych, že podle jistý části hráčů je "mtg v úplných sračkách" už od bety.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SKUNK23: co konkrétně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam