• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    WRATA: šipky jsou obv obráceně, moje blbost
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    WRATA: heh, souhlasim, že vedle coresetu je i ixalan docala fajn na limited.. .-D
    WRATA
    WRATA --- ---
    MAKROBIJEC: Tobe se zdal core set jako dobra sada? Za me je to teda to nejhorsi co jsem za posledni rok draftoval
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    KUTAS: mechaniky jsou zábavnější než se na první pohled zdá, ale ten art mi přijde dost generickej. 60% karet by se vešlo do Kaladesh artu a nikdo by si toho nevšiml
    1. ravnica byla wow
    rtr měla supr lore guildlordy, mage a prefko s plackama
    grn už je imho jenom další novodobá sada, která se mimochodem vrací na Ravnicu

    core19>grn>ixalan>kaladesh>dom
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    KUTAS: je to docela sranda a ty mechaniky fungujou dobře.. jediný co mi chybý je u golgari nějaký rozumný vracení z hrobu do ruky..
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Tak co nějaká odezva na novou edici?

    Já teda nejsem na prerelease, ale užívám si to v Areně... (dvakrát jsem projel sealed 2:3, jednou rádoby selesnya, podruhé boros). Ale nabral jsem tím slušné karty a celej víkend mastim jednokarťák, kterej mám prostě GW tokeniště + lehkej mentor. Musim uznat, že mě to docela baví.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ICARUS: myslim že je to přesně tak :-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    mmm tady si někdo hraje se zubera stormem, aka nejstylovějším storm deckem ever
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA: spelly nikdy nejsou in play. muzou bejt v ruce, na stacku, v hrobu nebo v exilu.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: V oracle textu ty zubery mas primo “zuberas that died this turn”. A instant asi tezko umre :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JEENA: Nonpermanenty jdou pri casteni na stack a ze stacku pote po resolvnuti do hrobu, pokud neni dano jinak (exile kvuli flashback treba). Takze podle me se to pocitat nebude.
    JEENA
    JEENA --- ---
    Mám rules question, kdybyste se nudili:

    Jsou non-creature spelly in game? Prochází ''hrou''? Jde o nich říct že jsou "put into graveyard from the battlefield"?

    Konkrétně mám na mysli tohle:

    Zahraju Nameless Inversion na nepřítelovu potvoru a později v kole mi umře Ember-Fist Zubera. Bude v tom triggeru Zubera počítat i tu inversi (která má typ Zubera), nebo ne?


    Nameless Inversion (Modern Masters 2015 Edition) - Gatherer - Magic: The Gathering
    http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?multiverseid=397861
    Ember-Fist Zubera (Champions of Kamigawa) - Gatherer - Magic: The Gathering
    http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?multiverseid=80508
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ICARUS: to jsou, ale nikdo z těch, co jsem zkoušel, mi ani nikdy neodepsal na požadovaný minimální rozlišení...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    CHOBOT: Myslim ze na aliexpress jsou vendori co ti vytisknou podlozku s custom obrazkem, ktery dodas. Jak je to s kvalitou, netusim
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Dík
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: poptám a na něco přijdu. Aspoň na odpich dobrá idea.
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: tak s tim bohuzel neporadim, dal jsem to kamosovi co dela s plotterama a tisknul to snad u nejakyho klienta, kterej mel tu spravnou tiskarnu
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: ha, dobrej nápad. A kde na to tisknou, resp. po jaký tiskárně koukat?
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: ja to resil koupi bily podlozky a tiskem primo na ni
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Netušíte někdo, jak na tisk vlastního playmatu? Ideálně ČR a/nebo aspoň evropskej prostor? Případně jak to udělat alternativně. Tisk na látku je jasnej, ale jak pak tu látku dostanu na gumovou (?) podložku?
    Dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam