• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Nekdy (casto) ten magic land system z duse nenavidim. Nadraftil jsem libovej boros deck. V prvnim kole mi dosli 4 plains, zatimco ruku jsem mel celou cervenou. Druhej game jsem musel jit na pet nez jsem dostal aspon dva landy. Treti mi dosel v sestem kole. Ctvrtou hru jsem po mulliganu na 4 rovnou vzdal. Proc ja to hraju...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Heeloooo, safrooon ooliiiive heeereee. Jo, taky to ho nemůžu sledovat páč se mi otvírá nůž v kapse z toho otravného hlasu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOOMGUY: Asi nesledujes Wedge. Ale uznavam ze na twitteru mi SaffronOlive prijde fajn ale na videu je to daldi z rady nerdu kteremu bys dal nejradsi delo
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    WIRUSS: + to je za posledni dobu nejvylizanejsi clovek na youtube co jsem videl
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    WIRUSS: to je strasny zklamani pro me teda :(
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    FND: ja to aktivoval tri dny zpet, taky jsem na to zapomnel, tez jsem to v mailu nevidel , ale prohrabani tech spam slozek to vyresilo. A mtg jsem nehral co oznamili open betu.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nedávno jsme se bavili o těch figurkových tokenech, tedy za 4$ jsou docela hodně pidi:
    Creature Forge Box Opening
    https://www.youtube.com/watch?v=O3l5PztqPvE
    WRATA
    WRATA --- ---
    JULIAN: Zadnej takovej mail nemam :(
    FND
    FND --- ---
    JULIAN: ja jsem byl tu dobu mimo cr a bez moznosti se prihlasit na pocitaci a na tu arenu, tak jestli to bylo nejak limitovane datove tim prihlasenim? posledni co mi prislo bylo "Account Wipe on September 24" a pak nic. a to jsem se prubezne (nevedic , ze by mel prijit nejaky mail s kodem) dival do spamu ..
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    FND: zkontroluj spam/mass folder, posilali to hromadne a me to tam treba skoncilo. je to z 27. a subjekt je "It's Here! Play Open Beta Now!"
    FND
    FND --- ---
    netusite jak je to v arene s promo kodem na planeswalkery? closed jsem hral a nic mi pak na mail neprislo pri zalogovani do te nove..
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    no jasne, mill 10 je trochu jinej kalibr :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Proto premyslim o modifikaci turbo fogu. Fogy jsou, jen proste misto planeswalkeru das nejakou kombinaci tech enchantmentu a pak roztocis nexusy. Pro plnohodnotny mill mi tu chybi nejaky spell jako Glimpse nebo Breaking/entering
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Jako jo, ale zase kdyz vyhravas, tak zase vyhravas dvacet kol, takze si to mnohem vic uzijes :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Jo control by daval vetsi smysl. Zkusim se nad tim vecer zamyslet. Me od kontrolu obecne hrozne odrazuje ze za 50 minut proste nestihnes odehrat tri hry :/
    MATHES
    MATHES --- ---
    thief je dobrej mill, nicmene si myslim, ze by mel bejt v SB a chodit az na 2. hru, kdy souper odsiduje zabijeni
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WRATA: tohle mi prijde az moc prehnane zamerene na mill. 9 karet ciste na mill je ti nahovno kdyz jsi v 5. kole mrtvej. Vidim to stejne jako ICARUS: s tim ze na mill fakt staci 4x Psychic Corrosion. Funguje to samo, za 3 many se to da protlacit relativne brzo a v kombinaci s draw kartama jako je chemist, opt ci teferi je to docela rychlovka. Ten thief je super karta, ale jako jedina bytost v baliku moc neprezije, nejpravdepodobneji bude muset neco chump blocknout a tam je 2/2 za 3 many dost meh.
    80% her co ja osobne hraju je bud proti nejakejm tokenum(BG,BW,GW,W atd...), merfolkum, green stompy nebo RDW - Ritual of Soot maindeckuju 4x. Bez toho se to da vyhrat jen tezko, na draw. Prinejhorsim se to da zahodit do nejakeho jumpstartu.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Jako nejlepsi mill deck mi paradoxne prijde nejaky prisny UB kontrol, ktery bude hrat neco jako 24 landu, 32 zabijeni/counteru a treba 4 nejake odemilaci enchantmenty. Nejaky dedikovany mill bude strasne dostavat na prdel od monor podle me.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Nejak takhle bych videl tu kostru. https://www.mtggoldfish.com/deck/1391867#paper

    Upozornuju ze to rozhodne neberu jako finished deck a da se tam delat spousta uprav.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JANDOS: Pres sety tam filtrovat jde, treba e:grn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam