• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Pro mě tenhle Pro Tour hlavně "coverage" potvrzení, že Dezani je přesně to, co se o něm říká. Sledoval jsem jeho poslední hry ve swiss části a jenom co jsem viděl, tak se dvakrát pokoušel mentorovat někam, kam mentorovat nemohl. Když dělá tohle uplně v klidu pod kamerou na Pro Touru, tak jak pak asi vypadají jeho normální hry ...
    YETTY
    YETTY --- ---
    ICARUS: Zajímal by mě důvod toho muliganu. Já osobně bych to radši keepnul. Je to pan hráč, takže důvod proto měl určitě. Jsem zvědavý jestli to vysvětlí na svém kanále...
    WRATA
    WRATA --- ---
    JANDOS: Nevim jestli ma smysl takhle to srovnavat. Preci jen Arena i Artifact jeste nejsou venku z bety takze se tam muze lecos zmenit. Navic Artifact stoji 18€ zatimco ostatni jsou "F2P"
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: JANDOS: Neviděl jsem má cenu koukat se na záznam na Twitch, nebo jen TOP8?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Ze zmulliganoval tech uvodnich 7, kde mel hawka, lorda a 5 landu jsem se trosku divil - ale na play asi chces krivku.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Super Pro Tour
    YETTY
    YETTY --- ---
    MATHES: Koukal jsem jak blázen! To bych nepřál nikomu...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Mull do 4 v 5. hre finále PT...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    Ja vedel ze na TOP 8 s LSv se vyplati divat, posledni hra semifinale naprosta dokonalost:))
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Rudy umi mluvit, to kazdopadne. Ne ze bych ten jeho kanal musel obsahove, ale aspon pusobi jako clovek s kterym by sis v klidu pokecal.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    AGENTCOOPER: Rudy je supr, ale pri sledovani jeho videi je potreba mit hooodne specificky mindset. On ten jeho yt kanal pouziva jako nastroj se vsim vsudy.

    Jinak bych rad vypichnul, ze je to clovek, ktery dokaze deset minut mluvit spatra, souvisle, v jednom kuse a jeste tak, ze je to zabavny. To je strasne vzacny a tezky a hodne to cenim.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ja ho sleduju ma celkem fajn videa, ale tim stylem a vystupovanim je to archetyp magicovyho hrace kterej nemusim. Me se libi Rudy z Alpha Investment :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Me prijde ze ten clovek je vysokofunkcni autista, podle stylu vyjadrovani.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    To je u me podobnej pripad jako Saffron - otravnej hlas ze se to neda poslouchat po chvili.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Na jakýho profesora?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: normalni black vise stoji 30 korun. black vise z khaladesh inventions stoji 30 dolaru.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MATHES: Mluvim o tech full art kartach. Full art Sigarda bude stat kolik ? 200kc ? Oproti tomu Liliana tak 15k. V tehle vecech nikdy nemam stesti.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: ehm... v tyhle sade je nejhorsi mythic za 280 na rytiri, vypada to, ze tam neni zadnej tree of redemption crap shit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam