• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Nevi nekdo, kde se v Praze hraje Keyforge?
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Hele zase tolik se tomu modernu nevenuju abych do toho ted chtel vrazet takovy kvanta penez. Na hrani mam pristup k burnu a budu davat dohromady titanshift coz deck kterej me hodne bavi a neni nesmyslne drahej
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Tak co nemáš to rychle dokup, jelikož třeba leyline, canopky a fast landy zase půjdou nahoru. Taky mě to překvapilo, to samé Bridge deck.

    JANDOS: no tak já má objednaný jeden box v Nájadě, tam je za 6,5k asi nejlevnější, doufal jsem v pěkné commonky a učka, pak bych asi vzal i druhý, ale takto spíše asi ne. Max nakoupí ještě nějaké bosstery, jelikož pokud si to znásobíš a koupíš jen boostery jsi o litr méně, to platíš za spešl booster...
    ASYD
    ASYD --- ---
    you are gay
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WIRUSS: Porad premejslim jestli koupit box a ten rozdraftovat s kamosema nebo ne. EV+ v cene karet pro constructed to obviously nebude pokud tam clovek neotevre lotery Lilianu apod. Ale drafty bych dal.

    Jinak se me libi ten Bitterblossom art, asi si ho koupim i kdyz na ten puvodni to porad nema :) Miluju vsechno kolem lorwynu a faeries.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Tezky zklamani. Zminovana lore a Manamofoza by potrebovali reprint jako sul, docela bych uvital i tron zeme s nejakym novym artem. WTF repint skoro komplet boggles decku tomu dal korunu a na prazskem GPcku to vidim na farnebu side eventu
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Koukám, že tu ani nikdo nekomentuje full spoiler... Tak co Vám schází? Za mě fast landy, swordy, bob, commandy, leylajny, úplně promrhali možnost reprint předražených U jako goblin lore či starých commonek do pauperu... Docela mě překvapilo, že nereprintli nic do affinity, trochu si říkám, zda nezabanují mox...
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: a nebyl to lepsi tiny leader?:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Hlavne ten high priest mi prijde ze ma dost velkej powerlevel na pauper
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak pro hráče pauperu, pár věcí co se zatím stalo commonkama... Zajímalo by mě, jak se projeví ten foil, přeci jen do delvera kde si zatapovanej s gushem vrátíš 2 islandy a další kartu a kántruješ klidně dvě kouzla, sic za cenu 4 karet to nezní nepoužitelně...

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak tento obrázek je dle mého fakt super ;-)

    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Zda se ze ano. Jednak tim chteji zvednout prodej toho produktu a muzou tim odpustit od pricingu masters setu
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: uz se tesim na tu prvni "vylepsenou" michacku, ktera bude snimat ultrafialovy znacky na obalech:D

    WRATA: takze budou reprintovat chase rares v shit produktu? supr.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To sice ano, ale taky rekli ze chteji jit jinou formou reprintu. V budoucnu tyhle kusy maji obsahovat sety ktery se doposud prodavali malo jako treba Battlebond a Conspiracy. Battlebond uz s tim v podstate zacal reprintem Doubling season a Land Taxy
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MATHES: Zlevnil by konecne Tarmogoyf :D

    Standard bez neustalyho fetchovani za me good. At si zavedou michacky jako na pokeru...
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: s tim naprosto souhlasim, ale nemeni to nic na tom, ze Ultimate masters byly marketovany jako na dlouhou dobu posledni masters
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Ja si ale dokazu predstavit co se stane kdyz fetchky pujdou dlouhodobe nahoru. Odliv hracu a jelikoz je modern nejhranejsi format tak to je neco cemu se budou chtit vyvarovat. Takze jedina cesta je reprintovat fetcky dal.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: nedokazu si predstavit ten shitstorm, kdyby fetchky dostali ban

    a ani si nedokazu predstavit, jak by vypadal modern a eternal bez fetchek.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Tak to maji smulu a meli je davno zabanovat. Nereprintovat je neni reseni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam