• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Opakuji, trvaly reseni. Pouzitelny zeme ze scry jsou z Therosu, ktery neni na standarku uz nejakou dobu a na modernu se prakticky nehrajou proto kombo fetchka+shockland je lepsi.

    CHOBOT: Spousta aspektu ty hry se za tech 25let zmenila, neco k lepsimu, neco k horsimu. Rozhodne nevidim duvod proc by dalsi vyvoj nemel byt prinosem. Zacinal jsem v dobe kdy mulligan byl extremne vzacna zalezitost, kdy jeste sla dmg na stack atd. Veci tam davno nejsou a ta hra porad funguje.
    Jednak nerikam ze ty veci jsem popsal ja jsou jediny spravny, rozhodne je tam hrozne moc prostoru co a jak udelat. Vim ze mana je zakladem MTG a vubec nemam problem s tim ze to tak je. Vadi mi ze nad ni nemas prakticky zadnou kontrolu a jen bych byl rad aby se s tim zaclo neco delat. Chci videt ten vyvoj i tady protoze aktualni stav je stale z roku 93 zatimco jine mechaniky dostali refresh.

    A konkurenci v digitalu opravdu nevidim. Pro MTG je digial suplementarni produkt a primarni je a nadale bude papir.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: jakoze treba neco jako landy se scry, pripadne landy s cyclingem?

    vis, ze oboje uz exisuje?
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: /napalmface

    Surveil je nova mechanika kterou maji dve barvy, navic vyzaduje zahrani nejaky spellu tedy neresi kdyz na nej nemas manu a uz vubec ti nepomuze kdyz liznes 4 zeme po sobe, scry je na tom obdobne teda az na vyjimku ze je to primarne modra mechanika.

    Resim nejakou mechaniku ke ktery maji pristup vsechny barvy a porad, tedy neco co by opet tu hru posunulo vic ke hre ktera je o schopnostech hrace a ne o nahode. Napriklad karetni WoW to mel tak ze si jako "land" mohl pouzit jakoukoliv kartu a dal jsi licem dolu a hotovo, mel jsi manu. Samozrejmne WoW byl postaveny trochu jinak protoze tam vsechno stalo bezbarvou a navic si nemel mulligan tedy by bylo potreba to upravit tak aby to uplne nezabilo MTG mulligan.

    A proti floodu by mohla byt nejaka moznost cyclingu ktery by byl na basic landech.
    MATHES
    MATHES --- ---
    +zmena mull pravidel si myslim, ze pomohla hodne
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: "...neexistuje mechanika, ktera by pomohla s mana screw/floodem"

    nesouhlasim - scry i surveil s timhle dost pomahaj:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: V tom pripade je potreba upravit deck tak abys mel na tyhle decky odpoved a hlavne umet sideboardovat.
    Kdyz proti me clovek ve druhem kole druhe hry polozi Azcantu tak si proste zaslouzi prohrat protoze neumi sideboardovat.

    A ta meta posledni dva roky byla velmi fajn kdyz se neustale banuji karty protoze v RnD jsou idioti kde postupne zabanovali dva combo decky abysme pak rok sledovali jak zkurveny Scarab God je a teda vydaji kartu ktera by ho mela jakz takz counterovat ale protoze totalni zabiji dalsi dva archetypy ktery v ty stejny sade jsou tak ji dame banana taky.
    Bohuzel jelikoz ted asi budou vampyri a ryby zase hratelny diky shocklandum tak sance na unban Ferocidona je temer nulova.

    Pred 15cti lety jsem koncil kvuli idiocii RnD kde nekoho napadlo ze Arcbound Ravager je dobry napad. Ted mam podobny pocit. Navic za celou dobu neexistuje nejaka mechanika ktera by byla schopna pomoct s mana screw/floodem coz by taky mohli nejak vyresit. Ale bohuzel jak neni konkurence tak neni duvod....
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: Ne, nehraju PT na to jsem moc velkej dement a zbrklon:)

    Co jsem tim chtel rict je to, ze poslednich nekolik let je deck to beat aggro.

    Momentalne jsou tri tier decky co nechutne kraji kontrol - monoR, Wr, RB.

    Ja hraju kontrol pokud to jde, ale od GRN mi jsem ho moc nehral, bcs me zas tak nebavi dostavat furt pres drzku:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Jestli hrajes tak dobre a casto ze hrajes na PT tak ti gratuluju. Ta uroven kde hraju ja nekde uplne jinde a stejne tak ta meta.
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    MATHES: Ve světě asi jo, ale v herně se to na mě, právě už ty dva roky, tváří úplně jinak..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: ja te chapu ta nekoncici nadvlada kontrolu uz je otravna...

    ne moment, kontrol vlastne naposled vyhral standard PT v rijnu 2016
    WRATA
    WRATA --- ---
    JANDOS: Jo, no, jestli nevydaj ted skullcrack tak si dam do rotace pauzu
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    TRPASLICE: mě přijde strašně slabej za 6 many... než z něj něco bude, tak už bude tuhej.
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    WIRUSS: The Haunt! Mám dojem, že vím, co moje millové decky potřebují...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Díky. Vypadá to, že Dovin bude novej Tibalt.
    ASYD
    ASYD --- ---
    PREVRACENY: Pac jsem je videl na zadni strane baleni tech pw decku
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Jak víš, že jsou z PW decku?
    ASYD
    ASYD --- ---
    Jako vzdy ti co jsou z pw decku
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: ten bilomidrej je 2 life a karta, tap na 2 kola a tap všeho na 2 kola. Tj do teferiho to má daleko
    Ten druhej haste a +1+1, 3 dmg, ultimatka nějaký tokeny a trample. Též nic moc
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: i kdyz CC 6 u obou je trochu podezrelej a dost mozna se jedna o duel deck PWs
    MATHES
    MATHES --- ---
    Mne by spis zajimaly preklady techhle dvou frajeru:)




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam