• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JANDOS: U tohohle obrázku si vždycky řikám že by mě vůbec nepřekvapilo to vidět někde v galerii za milion Euro :-))
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Christopher Rush only !
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: MATHES: Kluci já ho mám stále rád a stále ho sbírám, je si zkuste otevřít, jak jeho kresby vypadali kolem té 6ed a nyní, pokud to nejsou spešl země, tak jo to lehký nadprůměr: https://scryfall.com/...artist%3AJohn+artist%3AAvon%29+include%3Aextras+unique%3Aprints&unique=cards
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Tak to se podivej na unstable zeme. Forest, swamp i Island sou naprosto top ilustrace.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    GANDHI: Drew Tucker je nevíc! teď nakreslil pro Dragon Shield obaly
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: na Avona mi prosim nesahej:D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JANDOS: Taky jsem se teď o tom bavil a říkal jsem, že jsem začal od 6 edice sbírat Avona, jelikož jako jeden z prvních začal kreslit na počítači a bylo to prostě něco jiného, pěkného... Teď je Avon naprosto zapadající autor...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JANDOS:
    :p
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WIRUSS: To jsou hrozny arty blee. Chapu ze dneska ma kazda expanze nejaky theme tak proste ty potvory musej vypadat tak nejak konzistentne, ale tohle fakt vypada jak kdyz to generuje nejakej ne moc dobrej program.

    Kde jsou ty casy kdy se dal kazdej artist bezpecne poznat podle svojeho rucne kreslenyho stylu a na kartach byly obcas uplny wtf veci.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    V0IT: Jsou někde decklisty TOP8? Třeba ta Iname by mě zajímala, bohužel jak píše Icarus, na to se fakt koukat nedá když spíše odhaduješ co vlastně hrají...

    RAFAELL: A třeba bez toho by (dle mého) fakt pěkný deck Death Shadow nemohl vůbec fungovat, jelikož nejde jen o manabase, ale i to zbavení se životů

    Abych jen nekecal:

    Sphinx of New Prahv {W}{W}{U}{U}
    Creature — Sphinx

    Flying, vigilance

    Spells your opponents cast that target Sphinx of New Prahv cost {2} more to cast.

    4/3


    Silhana Guide {1}{G}
    Creature — Elf Scout

    When Silhana Guide enters the battlefield, look at the top four cards of your library. You may reveal a creature or land card from among them and put it on top of your library. Put the rest on the bottom of your library in a random order.

    2/1


    Nikya of the Old Ways {3}{R}{G}
    Legendary Creature — Centaur Druid

    You can’t cast noncreature spells.

    Whenever you tap a land for mana, add one mana of any type that land produced.

    5/5





    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: No ale v tom je ta krása, dvě dané země pokud je vyložíš v prvním kole vždy přijdou taplé (pokud budeš mít obě na ruce, tak ti nic jiného nezbejvá), pokud bude mít třeba Fontánu tak se rozhodneš mám co hrát v prvním kole za jednu bíloi/modrou? Ne, dám ji do hry taplou a v dalším kole už mohu položit kapli odtapnutou, jelikož shock land má daný daný subtype, který hledá. Pokud mám co hrát za jednu manu zaplatím 2 životy a jedu. Pokud by jsi měl na ruce Kapli i Pevnost tak je to zdrží min o jedno kolo spíš 2, jelikož první ti přijde taplá (nezahraješ si tedy třeba Opt), další ti přijde opět taplá, jelikož vyložená landa nemá subtype, takže teď si teprve mohu zahrát ten Opt a až ve třetím kole dát 2 drop.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Taky sem byval tak naivni ;)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    V0IT: Jako pekny, ale kvalita prenosu tak na urovni tech TV prenosu z pro touru pred 10 lety.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ROBIN_SNNS: Jo, neco podobnyho jsem si rikal kdyz jsem videl fetchlandy - proc bych prohoha mel platit zivot, kdyz muzu mit evolving wilds, ze jo. Ted vazne - vubec to neni zbytecne a treba na modernu jsou to snad nejhranejsi zeme. Dnesni standard je z velke casti o tom, jestli se nekomu poradi hrat po krivce a mit land, co prijde taply do hry v klicovem kole, muze znamenat rozdil mezi vyhrou a prohrou.
    V0IT
    V0IT --- ---
    právě běží stream z top8 největšího turnaje duel commanderu (232 hráčů):
    https://www.twitch.tv/docfx

    navíc docela zajímavý složení topky:

    2x Sai, Master Thopterist
    Kari Zev
    Baral, Chief of Compliance
    Tajic, Legion´s Edge
    Azusa, Lost but Seeking
    Iname, Death Aspect
    Tymna/Thraios
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    WIRUSS: Tyhle rare dvojzemě, kde musíš platit životem za okamžitou dispozici mi přijdou zbytečné vzhledem k tomu že v mechanice to snad uplatní jen bílá nebo černá. Zvlášt když jsou dispozici dvojzemě typu Glacial Fortress nebo Isolated Chapel z Ixalanu a Dominarie.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Well

    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    KUTAS: V casual multiplayer EDH si umím představit, že z něj bude něco dřív, než zcepení. Na standard či modern samozřejmě nesmysl.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    IVIS: Hlavne ten malir, seb mckinnon ma luxusni art vseobecne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam