• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ASYD: Presne kvuli tomuhle jsem prestal hrat papirovej magic. Nekteri lide si z vlastniho vykladu pravidel u nas udelali docela zajimavej byznys... Nemluve o lidech co trenovali primarne rozmichavani decku je smutne ze se tohle deje i dnes trpi tim cela hra...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WRATA: Já to vídam každý týden. Zrovna teď se mi kamarád chlubil, jak si vypimpil svůj selesnya deck a koupil do něj 4 toppery za 3,5 litru. A to prosím do casual decku.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PREVRACENY: Uplne vidim jak casual commander hrac dava 5 litru za 8 karet kdyz za to muze mit dalsi deck....
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WRATA: Takže 2 z 8 se nehrajou. A Jaru si v monoredu dokážu představit. A jinak mluvím o casual EDH.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PREVRACENY: Jaja se nehraje, Domri je dost slabota takze dost pochybuju ze si najde misto
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: Co to povídáš? Hrajou se skoro všichni.
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    WHITEANGEL: reprint PW? tak to by bylo poprve.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JEENA: jj taky ocekavam ze bude v Allegience.
    JEENA
    JEENA --- ---
    WHITEANGEL: Standard playable budou jen ti, co jsou sami o sobe na standardu
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Ten Ajani do Selesnya Tokens bude dobrej.
    ASYD
    ASYD --- ---
    + hasbro abych nebyl unfer
    ASYD
    ASYD --- ---
    wotc greed is truly eternal
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tohle jsou další PW z Mythic Edition, tentokráte nic moc, max. ten Dack a Karn se hrají...

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JANDOS: Přemýšlím, zda se to vejde do Azorius Spirotů a spíše si myslím, že ne... Ale design je pěkný...

    Jinak nová Judge proma:



    MATHES
    MATHES --- ---
    ja jsem vcera v arene nahodou narazil na tohle, na coz jsem uz uplne zapomnel, nicmene vzhledem k mnozstvi spiritu (afterlife wink wink) by mozna mohla prijit jeho chvile

    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JANDOS: Toje hodně přísný.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Mrkněte se na Tweet uživatele @wizards_magic: https://twitter.com/wizards_magic/status/1083469280618995712?s=09.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam