• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    WHITEANGEL: Koukám 4x Vraska´s Contemp poletí nahoru :D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JOHNNYCAGE: Toje trošku mimo ne ? :D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Lidi který mě bavily : Rozhodně Nassif a Asian Avenger jako jediný nehráli kombo Aggro/Aggro nebo Aggro/Control. Nassif měl teda ultra smůlu vtop 16 tomu jsem to přál.

    A pak mi uvízl v paměti Grzegorz Kowalski kterej dokázal vyhrát po tom co dal Mulligan na 5 a ještě dostal Ego na Teferi.
    ASYD
    ASYD --- ---
    to bude do monoW velka pohudka
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Really? :-O

    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    FORACE: No je pravda že spousta těch matchů byla total coin flip což je samozřejmě smutný.
    FORACE
    FORACE --- ---
    navic s BO1 je to jeste min o skillu, aspon me to tak prijde...vetsina tech zapasu o vikendu byla celkem nuda :/
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Tak za Finkla jsem hrál ještě papírovej Magic a to jaké topdecky předvedl ve GP ve Vídni kde jsem ho viděl na živo neměli se skillem nic společného :D

    Ale jasně chápu co chceš říct.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: Nicmene tuhle teorii mi trosku nabourava treba LSV, nebo Carvalho :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Ale tady se uz obecne dostavame ke vztahu stesti, skillu a turnajovych vysledku. Podle me v soucasne dobre vic nez kdy predtim (zejmena diky vysokemu prumernemu skillu top hracu) plati, ze skill te dostane do takove pozice, kdy proste musis v to stesti doufat. Doba, kdy lidi jako Finkel a Budde konzistentne vyhravali, protoze meli proste vetsi skill nez zbytek sveta, je davno pryc.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Ono to bxlo trošku jinak popisuje to vtom rozhovoru ale ano máš z části pravdu den před tím měl streak 11-0.

    článek kdyžtak : http://www.cmus.cz/.../rozhovor-s-ondrou-straskym-o-kvalifikaci-na-mtg-arena-invitational_11421.html
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: Tak ono to bude taky chtit trosku stesticka, aby to rozlozeni vyhernich her bylo spravny. Tusim ze Straca posledni den sezony dal neco jako 15-0 v bo3 zapasech, coz ho do te topky dostalo a pak uz mel stesti, ze spadl jen na rank 7.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Diamond je relativne easy oproti top 100 v Mythic.

    Shahar Shenhar minulý měsíc na streamu řekl že odehral za poslední měsíc více jak 1000 her Areny a nebyl vtom 100.

    Proto mě to přijde divné.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: Me to prijde docela realisticky, ja jsem se do toho Diamondu dostal pomerne rychle. Mrkni na toto: https://www.channelfireball.com/...es/how-many-games-do-you-need-to-play-to-hit-mythic-in-mtg-arena/

    >We can compare this to a seasoned pro who might have 80% to win a game in Bronze, 75% in Silver, 70% in Gold, 66% in Platinum, and 62% in Diamond. This player would require 203 games in expectation to go from Bronze to Mythic, or about 26 hours of play. Dedicated players can therefore spend most of their time battling it out in Mythic rank.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Diamond 2 pěkný. ptám se z důvodu že v rozhovoru Stráča řekl že k top 8 Mythic odehrál cca 300 her ale mě to přijde trošku přitažený za vlasy buď nemá ponětí a nebo musel bejt ultra lucky.

    Co si o tom myslíte vy ?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: Kdysi jsem to dotahnul na diamond 2, pak mi dosel cas.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WHITEANGEL: Minulou sezónu jsem byl platinum, teď mě to hodilo do silver.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ICARUS: Ten apparatus bych spíš držel na ruce, jak kvůli momentu překvapení, tak kvůli pokušení hodit ho po první 2/2 potvoře, co se namane. Když ho bude akutně třeba a lich pořád nikde, tak ho vytáhnu a odpálím. Ale stejně si nejsem jistej, tři černý many, synergie s dalšíma kartama, který bych se v draftu spíš vyhnul...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: Ne, apparatus budes chtit seknout pro shock a s potvorama se vystavujes riziku zabijeni nebo vraceni na ruku.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Měl bych dotaz k Arena draftu:

    Mám černozelenej deck, v něm:

    2x Explosive Apparatus
    1x Suspicious Bookcase
    1x Gargoyle Sentinel

    Hráli byste Phylactery Liche?

    (Ještě tam můžu teoreticky strčit Gearsmith Guardiana.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam