• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    FORACE
    FORACE --- ---
    WHITEANGEL: ano, muzes to esperem posrat vic nez u tech mono aggro decku :D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    _DOMINIK_: Toje takovy Gruul Aggro kde je místo Fénixů Krasis koukám a je to terda víc creature heavy.

    Jinak já zkoušel všechny 3 Mono Aggra a přijde mě to pořád stejnej Conflip u toho Esperu mám aspoň trošku pocit že to může nějak ovlivnit rozhodováním.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WHITEANGEL: no, jestli chces grindit bo1 ranked, tak to budes mit nejsnazsi s monoW nebo monoR. bo1 je teda ale imho hodne o stesti - strasne moc udela hod kostkou, hry byvaji hodne rychly (na vyssich rancich v zasade furt dokola hrajes s monoR/W/U a esperem, kde jsou hry vetsinou rozhodnuty do patyho kola a je tudiz hrozne malo prostoru na nejaky vyraznejsi skill). obecne je imho lepsi spis nez ranked hrat ty constructed eventy -> lepsi payout

    ja aktualne hraju tohle - https://tappedout.net/mtg-decks/jellynikya/ , protoze mam z limited nagrindeny allegiance karty, je to vlastni konstrukce a pritom to ma solidni matchup se zastupci te vyse zminene silne ctyrky (wildgrowth walker package je dobra na ty mono aggra, krasis [a guardian] je zas dobrej na esper a obecne kontroly)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    MATHES: Esper Acuity
    MATHES
    MATHES --- ---
    WHITEANGEL: esper sideboard.deck
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: U tohoto je pěkné to promo s Teferim...

    FORACE
    FORACE --- ---
    No ja si stale hraju svuj build Temur Reclamation, ale zalozeny na gates. To me bavi moc az na to naklikavani lethal explosions. + merfolky a mono blue, kdyz chci rychlejsi match..
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Jakej je váš nejoblíbenější deck ve Standartu aktuálně ?
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Jo jasný moje angličtina pokulhává díky za info.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: Protoze neni povinny si tu kartu dat do ruky. Po aktivaci te ability bude vrchni karta bud ve tvy ruce, nebo na spodku knihovny.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: tak proč je tam ten text navíc put the card to your hand a není tam rovnou if dont put that card on bottom of your library ?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: Ne, to ti akorat da creaturu/pw do ruky.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Chápu to dobře že pokud to bude instant stihneš ho záhrát ?
    ICARUS
    ICARUS --- ---


    Tohle je na commonu dost kruty.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WHITEANGEL: ano a na tom odkazu v zahlavi jsou taky;)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    btw tady jsou nějaký nový karty nechce se mě to všechno převádět na obrázky jsem línej přiznávám se.

    War of the Spark (WAR) Previews and Spoilers · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/sets/war?order=spoiled&as=grid
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WHITEANGEL: Teferi je zatim nejlepší teda, co karta to skvělej art a ty flavour texty... boží
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Zajímavé sice už je něco podobného ale tuším že to bylo za 2U.

    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Zrovna když sem si řikal že modern hrát snad nikdy nebudu...



    MATHES
    MATHES --- ---
    MAKROBIJEC: WHITEANGEL: tezzeret je mythic, ale je to buy-a-box promo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam