• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: break even je na 4 winech a mas k tomu 3 ICR.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ty constructed eventy už taky nejsou co bývaly, pokud nedáš 5 wins tak je to nic moc
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Takhle, samozrejme to smysl ma, ale v pomeru cena vykon je mnohem vyhodnejsi jet ten Event.

    Jinak rostouci obtiznost... v BO1 potkavas dokola 4 decky a vicemene jedes na automat. Osobne jsem nevidel rozdil mezi hrama v Gold 1 a Dia 2 (vys jsem nebyl, nebyl cas a prave ani chut jet dal).

    BO3 je uplne jiny pribeh, ale stejne ty odmeny za to nestoji a spis nez abych se hnal za nejakym virtualnim flex rankem, tak pojedu event, kde mam rewardy rychlejs a muzu z toho mit aspon dobrej pocit. Nehlede na to, ze za 2 tydny vyjde WAR a kazdej gold navic se hodi.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: dzizs to je zas vyrok smh... proc nema smysl? co presne nema smysl na tom hrat s rostouci obtiznosti a progress trackingem?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    VRBIK: Tak ranked uplne nema smysl, resp. dolizt do goldu a staci. Ja vetsinou taky vlastne jen farmim constructed event.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: hraju jen tak. ranked jsem ani nikdy nezkusil :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: tohle se mi libi moc :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    děvkarin pobavil :D

    netocil senahodou nejaky cesky serial o mtg??
    MATHES
    MATHES --- ---
    VRBIK: hrajes ranked, nebo jen tak? v ranked zadny rozliseni neni jen v casual modu afaik
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: tak uz mam vetsi vzorek jenom s PCD deckama (cca 500 her) a uz jsem odehral hry proti esper kontrolum, rdw, deckum co meli jenom v zemich vic rarek nez ja v celym decku atd.. celkem nezanedbatelny mnozstvi totalne nezabavnejch her proti competive deckum. prijde mi to skoda, protoze arena je super a to jsem predchozich 20 let hral jenom papirovej mtg.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    WRATA: ok, díky pane.
    WRATA
    WRATA --- ---
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Just to be sure> Doublestrike znamená a) firstrike a potom normální damage ještě b) pokud neblokováno, hráč dostane dvojnásobný damage síly creatury c) pokud blokováno, ale ds je ještě s tramplem, tak hráč dostane dvoujnásobný damage mínus kolik ubralo sílu tramplu to, co bránilo.

    Jest tak?
    MATHES
    MATHES --- ---
    V0IT
    V0IT --- ---
    je libo wrata na nožičkách?:)

    ASYD
    ASYD --- ---
    anebo :)


    ASYD
    ASYD --- ---
    jakoze treasures jsou ted docela lol
    ASYD
    ASYD --- ---
    scapeshift, revel in riches, brass bounty
    ASYD
    ASYD --- ---
    any target
    ASYD
    ASYD --- ---
    oh shit

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Co není špatně, vlastně jsem se v tomto týdnu docela divil, že jsem nenašel žádný CZ/SK discord ohledně MTG (celkově mě po návradu dost chybělo obecné forum, když bylo prakticky zrušeno to na CMUSu), tak jsem jeden založil, pokud by se chtěl někdo přidat/pomoci - https://discord.gg/b7WB4V2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam