• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    WHITEANGEL: skoro všechny karty na ban listu jsou ikonický, takže tahle argumentace asi neuspěje ... :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    a uz prichazeji.... ted jsem fakt zvedav (sme stale este v druhem aktu...docela se to eskaluje)



    MATHES
    MATHES --- ---
    WHITEANGEL: ho nahradis novym a ikonicka postava ti tam zustane.

    o tom jak je ti "ikonickej status k hovnu" by ti mohl povypravet treba splinter twin :))
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WHITEANGEL: já se nezlobim :-D ale říct "nezabanujou to protože mě se ta karta líbí" je trochu špatně :-D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JOHNNYCAGE: njn tak se na me nezlob proste to tak vnimam ale mylit se muze kazdy...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PSYCHO: bavíš se tady o tom že nepovažuješ něco za win-condition protože může nastat situace kdy to nemá jak vyhrát. Což je prostě nesmysl to bys mohl říct o čemkoliv.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WHITEANGEL: to je taky zajímavá logika. Unban Black Lotus pls.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: No tak zrovna Teferi už jedny errata dostal, tak proč ne další ;-)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    MATHES: Teferi podle me ban nedostane je to ikonicka karta.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ale jako kdyz na to ted zpetne koukam, tak jako asi mate pravdu. Ja jsem proste proti teferimu biased :D

    Coz se teda vetsinou projevuje tim, ze zapnu film a klikam, nez mne semele.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: Uvedomujes si, jak strasne ujeta logika tohle je?

    Podle tyhle logiky nema legackova fritka win kondici. Protoze ja si muzu dat do decku worship a Cho-Arrim revolutionary.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JOHNNYCAGE: Tak to nemyslim, bavim se o tom, ze pokud uz to vypada, ze nemuzu nic udelat -> nemam landy, kazdy kolo discard, nic nezahraju protoze bych dostal CSkem, i pokud to stoji jednu manu, tak Teferi nemuze vyhrat. Konkretne v BO3 na to staci jedna karta.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Az na ty situace, kdy to proste wincon bejt nemuze.
    Eg:
    1x Nexus/Progenitus discard loop vs Teferi ---> Draw
    4x Nexus + 4x Progenitus v ruce vs. Teferi ---> Teferi loses

    Jsem linej vzpominat kolik karet se samo vraci po discardu do baliku, hraju prevazne jen STD.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PSYCHO: On existuje nějakej wincon kterýmu nejde zabránit ve výhře? To by se asi celkem hrálo! :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: Jak neni? Vzhledem k tomu, ze se na turnajich realne hral deck, kterej nemel zadnou jinou wincon nez teferi emblem + teferi loop, tak Teferi proste je wincon, at se ti to libi nebo ne. Mozna se ti nelibi jako wincon, mozna to neni "standardni" wincon, ale pokud se drzime toho co znamena wincon tedy "win condition" tedy neco cim jsi schopnej vyhrat hru, tak to proste Teferi byl, je a nez ho zabanujou, tak i bude.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Vsak vsechny tyhle tri karty maji netrivialni zmenu v oracle textu, ktera ma funkcni dopad na hru. Jako ja chapu, co se snazis rict, ale errata se skutecne dela dodnes.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Ten system rankingu v arene neni moc stastnej pokud nemate W/L ration tak 2/1 tak neni sance se drzet v top 1000.

    Problem vidám hlavně v parovani opponentu pokud jste top 100 a dostanete typa co ma rank 800 a da vam kakac tak dostanete cca -80 az -120 pokud ho porazite dostanete +3 :D takze z dlouhodobyho hlediska je to cele o tom koho si vytocite.

    Doufam ze bude vetsi zakladna hracu a tohle se prestane stavat.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: Invert // invent?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Ajanis pridemate, hostage taker?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam