• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Spis do Tronu.
    FORACE
    FORACE --- ---
    mozna do amuletu ?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PSYCHO: jej, ten counter jsem přehlídl, stejně jako že to je jen equal to mana cost, tak
    LUKEH: XPABLITO: jestli to není na tokeny a jde to taplý, plus za každý +1 counter se musí taky tapnout, tak je užitelnost mimo standard dost omezená...
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    LUKEH, ACHERON: Spíš teda Engineered Explosives než wrata, při X = 1 to dokonce stojí i stejně many jako EE. Possible eternal payable?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ACHERON: wrata to úplně nejsou, protože to ničí jen s costem přesně stejným jako počet counterů, takže když má soupeř mrchy s costem 2,3,4,5 tak zabiješ jednu z nich. Ale různé kontroly, které chtějí hrát hodně landů to určitě využijou i tak.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ACHERON: Na to jsem koukal, kdyby to prislo bez counteru, tak je to jeste lepsi.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: Land
    Blast zone enters the battlefield with a charge counter on it.
    T: Add ◊
    XX, T: Put X charge counters on Blast Zone.
    3, T, Sacrifice Blast Zone: Destroy all nonland permanents with converted mana cost equal to the number of charge counters on Blast Zone.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PSYCHO: jasná kauzalita. Vyjde Ugin s -3 a následně je Planar Celebration. Jsem hodně zvědavej, jaká bude ta změna u PWs, a co bude dějově následovat na Ravnica :)

    jinak spoil ještě tohohle brutálu. Wrata na zemi!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Ctu to spatne, nebo to seSimic Ascendancy rika “vyhrals”?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Planar Celebration 5GG
    Sorcery (Rare)

    Choose four. You may choose the same mode more than once.

    *Create a Citizen creature token 2/2 that's all colors.

    *Return a permanent card from your graveyard to your hand.

    *Proliferate.

    *Gain 4 life.

    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja si nejsem uplne jistej, ale mam pocit, ze tohle pravidlo vzniklo kvuli ruznejm vykukum, ktery se to snazili exploitovat. nerozumim co te na tom tak triggeruje:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: No kdysi se to jmenovalo morph, jenze face down morphnuta karta je porad karta, takze se da treba flicknout. Jenze Ugin vyrabi tokeny, ktere se nesmi reprezentovat kartami.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MAKROBIJEC: někde jsem četl že už takovato mechanika s tokenama byla a že maji vyjit na to specialni tokeny. Jestli tomu dobre rozumim tak tim by se problem vyresil?
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    ICARUS: ale kam jinam mám dát exilnutou kartu, když jí musim odlišit od dalších exilnutých karet Uginem a ještě k tomu exilnutých karet, který nemají s Uginem nic společného?
    Imo na PT se vezme karta, položí se na ní spirit token s číslem. Na druhou stranu je to rare, takže tenhle pain nebude pravidelný.
    Představa, že udělám tokena s číslem a bokem musím exilnutou kartu, kterou taky budu muset označit ... no, to bych Ugina radši nehrál.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MAKROBIJEC: Nojo, jenze tady delas token, na rozdil od morphu. A na reprezentaci tokenu je prisne zakazano pouzivat herni karty.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    Stejně jako u morph. Karta z knihovny + očíslovaný token na ní.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Jak parovat? Ja jsem narazel na to, ze na turnajich budou nejspis k videni tokeny, pod kteryma budou exilnuty tyhle karty, misto aby vsichni pouzivali samotny exilnuty karty.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: by me zajímalo jak by to chtěli párovat mezi sebou.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: Zajimalo by me jestli budou na comp rel judgove autisticky vyzadovat, aby ten token byl reprezentovany necim jinym, nez tou exilnutou kartou.
    ACHERON
    ACHERON --- ---

    Legendary Planeswalker - Ugin
    Colorless spells you cast cost 2 less.

    [+1]: Exile the top card of your library face down. You may look at it at any time. Create a 2/2 colorless Spirit creature token. When that token leaves the battlefield, put the exiled card into your hand.

    [-3]: Destroy target permanent that is one or more colors.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam