• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PSYCHO: Muzes si to predstavit jakoze karta jde z ruky na stack a ze stacku zpet na ruku.
    RUI
    RUI --- ---
    PSYCHO: Vyfizzluje není správný výraz - originál je odstraněn ze stacku podobně jako u Unsubstantiate nebo Venser, Shaper Savant.

    Když použijeme příklad s Lightning Boltem:
    (1) Dám na stack Lightning Bolt.
    (2) Podržím si prioritu a dám na stack Narset's Reversal, cíluju Lightning Bolt.
    (3) Oponent předá prioritu, takže Narset's Reversal se vyhodnotí. Vyhodnocení znamená, že se stanou dvě věci současně: (a) na stack jde kopie Lightning Boltu, vybereš si cíl, (b) originál Lightning Boltu jde do ruky.
    (4) Máš prioritu a na stacku je jen kopie Lightning Boltu (originál Lightning Boltu je v tvé ruce).
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PSYCHO: pokud to fizzluje tak je to efektivne counterspell ala remand
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JJOXER: tak podle FB prvni vyfizzluje, ale ja jsem hrozne zmatenej s tim jak to na tom stacku je. Napr. Castim LB, LB jde na stack, castim tohle, efekt jde na stack, kopie LB jde na Stack, prvni LB se vraci do ruky, je jedno ci, tzn. Mizi i ze stacku, nebo ne? Karta a spell jsou jedno, nebo dve ruzny veci?

    Jako nemeni to nic na tom, ze je to bozi karta, a dost mozna staple v kazdym blue decku, ale tvl. samy ocasky...
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PSYCHO: pokud to kombis na sve lastni kouzlo tak ano (:
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Chapu to dobre, ze zacastim, zkopiruju, takze kouzlo probehne 2x a pak se mi jeste original vrati na ruku?

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Kdyz davas za draft 10k tak ti o valuedrafting doufam nepujde :))
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: Kdyby to chteli udelat nejak zabavne, tak si vezmou jiny format nez 3x ixalan, ktery je fakt humus. Ale zase jsou tam pirati :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PSYCHO: Vidím, to podobně... Navíc sbírkou přispívat na neokumunisty to je celkově dost mimo, ale proti gustu, zas je to zkouška na to kolik peněz ti seberou poté. ;-) Navíc chápu proč ixalan, ale draftovat za ty peníze odcházející sadu...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ok ok, uz mlcim :) Zas nemuzu rict, ze mne to aspon nepobavilo :)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    PSYCHO: Nic bych za tim nehledal, prostě Ivan s Mikulášem hrajou MTG, tak mi to příjde jako dobrá možnost jak podpořit tu stranu a zároveň to udělat nějak zábavně. Kdyby hráli fotbal a dali možnost si s pár lidma hodinku zakopat, tak v tom taky nikdo nehledá zatahování fotbalu do politiky :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: byls rychlejsi.

    PSYCHO: nevidim na tom vubec nic spatnyho, prave naopak. vsechny politicky strany potrebujou prachy a ze je shanej takhle se mi uprimne naopak docela libi
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PSYCHO: Přijde mi to jako celkem vtipná alternativa, přišlo by ti lepší kdyby nabízeli večeři? Tohle je aspoň prdel když už jim přispěješ na kampaň a baví tě to
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: Ted na to koukam z obou stran a podle mne je oboje mozne/platne.
    ASYD
    ASYD --- ---
    neni to spis tahani MtG do politiky?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ehm... :D Jsem jedinej, komu to prijde fakt blby tahat do MtG politiku?

    Podpořte "Evropa potřebuje Piráty!" na Startovači - Projekty | Startovač
    https://www.startovac.cz/...ty/?fbclid=IwAR2i0wtAvWlHy73sOay_u3viChf3P8BhwUJFbV3Hde5spJ7W0KcO7CGl3gg

    10 000 Kč
    Magic: The Gathering s Ivanem a Mikulášem
    Booster Draft edice Ixalan dostane extra spin s pirátskou mušketýrskou dvojkou Mikulášem Ferjenčíkem a Ivanem Bartošem. Ke kartám patří i pravá pirátská hostina a příležitost probrat všechno, co Vás zajímá.

    Do poznámky následujícího formuláře prosím uveďte datum narození. Formulář celý vyplňte. Informace potřebujeme ze zákona. Díky!

    Počet dostupných odměn: 3/6
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Kazdopadne sada, co se vyplati kupovat ve vetsim. Tolik karet pouzitelnejch na legacy/modern/EDH uz v jedny sade ve Standardu dlouho nevyslo...
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: To dost záleží na velikosti sady, jaký tam jsou ostatní dobrý karty, v kolika archetypech se ta karta hraje, na kolika dalších formátech atp. Historicky se vždycky najdou nějaký drahý U, třeba Wasteland stál ve svojí době celkem dost.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Prijde mi ze limited a sealed obzvlast bude dost nechutnej ve smyslu, ze kazdy bude mit hromadu OP bomb, alespon podle toho, co vychazi.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Myslim tim cenu karet v dobe, kdyz se hraly na standardu.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    uncommon Sensei´s Divining Top za 4 kila?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: Pred par lety... ehm... Pred vic jak 10 lety treba Isochronka za 100+?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam