• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    JEENA
    JEENA --- ---
    ICARUS: Me vcera napadlo to dat jeste do kontextu Rala. je to dalsi karta, co muze to combo urychlit (a jeste ho chranit).

    Top of my head Ral Combo

    4x Arboreum Grazer
    4x Growth Spiral
    4x Ral, Storm Conduit
    4x Exp // Exp
    4x Opt

    4x Shock
    3x Spell Pierce
    3x Electrostatic Barrier

    4x Shimmer of Possibility
    2x Něco

    24 Zemí
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Ke?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Neprijde mi to nejak vyrazne lepsi nez llanowar.
    JEENA
    JEENA --- ---
    Tohle mi prijde docela přestřelený (control player here). Dávám link, protože je to leak.

    https://i.redd.it/h8hzb9fsyts21.jpg

    (Blokuje všechno aggro a rampne)
    MATHES
    MATHES --- ---
    phantom z judgementu je zpet:))

    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Stoke, Fatal push, bile blight, searing blood, harnessed lightning, abrade a refurbish jsou vsechno ucka meli kolem 50, s vyjimkou fatal pushe kterej mel 200
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: V poslednich letech jsem myslel tak maximalne 4 roky nazpatek. Priste se budu vyjadrovat exaktnejc :))
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Skullclampa pred bannem mela 150. Fakta meli 80-120. Stoke the flames melo 80. Ucka po kterejch byl demand meli vzdy hodne
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Už dlouho mě Cčko, takhle nepotěšilo ;-)





    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: jojo, jen po prvnim precteni jsem byl nejakej zmatenej :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PSYCHO: Muzes si to predstavit jakoze karta jde z ruky na stack a ze stacku zpet na ruku.
    RUI
    RUI --- ---
    PSYCHO: Vyfizzluje není správný výraz - originál je odstraněn ze stacku podobně jako u Unsubstantiate nebo Venser, Shaper Savant.

    Když použijeme příklad s Lightning Boltem:
    (1) Dám na stack Lightning Bolt.
    (2) Podržím si prioritu a dám na stack Narset's Reversal, cíluju Lightning Bolt.
    (3) Oponent předá prioritu, takže Narset's Reversal se vyhodnotí. Vyhodnocení znamená, že se stanou dvě věci současně: (a) na stack jde kopie Lightning Boltu, vybereš si cíl, (b) originál Lightning Boltu jde do ruky.
    (4) Máš prioritu a na stacku je jen kopie Lightning Boltu (originál Lightning Boltu je v tvé ruce).
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PSYCHO: pokud to fizzluje tak je to efektivne counterspell ala remand
    ASYD
    ASYD --- ---
    imo to seberes, zacastis kopii a vratis puvodni

    takze remand, ktery misto dolizu nahrazuje kopii puvodniho kouzla
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JJOXER: tak podle FB prvni vyfizzluje, ale ja jsem hrozne zmatenej s tim jak to na tom stacku je. Napr. Castim LB, LB jde na stack, castim tohle, efekt jde na stack, kopie LB jde na Stack, prvni LB se vraci do ruky, je jedno ci, tzn. Mizi i ze stacku, nebo ne? Karta a spell jsou jedno, nebo dve ruzny veci?

    Jako nemeni to nic na tom, ze je to bozi karta, a dost mozna staple v kazdym blue decku, ale tvl. samy ocasky...
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PSYCHO: pokud to kombis na sve lastni kouzlo tak ano (:
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Chapu to dobre, ze zacastim, zkopiruju, takze kouzlo probehne 2x a pak se mi jeste original vrati na ruku?

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Kdyz davas za draft 10k tak ti o valuedrafting doufam nepujde :))
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: Kdyby to chteli udelat nejak zabavne, tak si vezmou jiny format nez 3x ixalan, ktery je fakt humus. Ale zase jsou tam pirati :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PSYCHO: Vidím, to podobně... Navíc sbírkou přispívat na neokumunisty to je celkově dost mimo, ale proti gustu, zas je to zkouška na to kolik peněz ti seberou poté. ;-) Navíc chápu proč ixalan, ale draftovat za ty peníze odcházející sadu...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ok ok, uz mlcim :) Zas nemuzu rict, ze mne to aspon nepobavilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam