• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: to bylo spíš moje rozčarování když sem objevil opravdu competetive magic, taky sem si to dycky pamatoval spíš jako "juuu tohle je boží ještěrka tu si dám do balíčku" :-D což bylo samozřejmně boží když jsi hrál se spolužákama o přestávce a bylo ti 15.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: jasně, můžeš si s tim hrát jak chceš, ale na turnaj to pak nenos :_))
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: tak ono to furt můžeš zkoušet, ale nemáš nahráno tolik a často ti nedocházej souvislosti, takže většinou co vymyslíš není ani T3, stačí se vždy s novou sadou podívat co se objevuje na deckstats, jelikož to jsou přesně takové decky ;-)
    JEENA
    JEENA --- ---
    KVIIIK:No jasný :), ale takový ty tier 3-4 věci, co můžeš vzít na showdown budou mít dost z čeho vařit. Saheeli, Kiora, Davriel, nějakej Niv-Mizzet se možná taky objeví, etc.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    KVIIIK: jj jako vždy, než se nám ty karty dostanou vůbec do ruky tak profíci už budou mít natestováno a z prvního většího turnaje hned vypadnou jasný archetypy. dřív mě tohle celkem sralo, přišlo mi že mě obíraj o tu radost to vymejšlet sám, ale to je blbost :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    JEENA: to by bylo pěkný, ale do týdne někdo vymyslí nějaký broken OP komba a do dvou se bude zas celej standard točit kolem tří balíků (Teferi, MonoR, ???)
    JEENA
    JEENA --- ---
    KVIIIK: Mě se líbí, jak jsou ty dobrý playable karty různý. Odhaduju, že na Standardu teďka bude nárůst různejch archetypů (byť t2- t3 třeba). Reálně si může člověk postavit deck témeř kolem jakýhokoli z těch novejch PW, a to mluvím jenom o PW.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    KVIIIK: Jsem na tom podobně jako MATHES, celkově třeba modern stable nebu o moc více než 5-10 karet... DO EDH toho bude více, osobně mám předobjednáno docela dost karet a po dlouhé době koupím box (kvůli Tezeretovi), ale ty karty nejsou cenově, zas tak super...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: treba to modry finale s reclamation a novym teferim fakt neni vubec problem zahrat :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: vidim to jen očima EDH hráče, kterej v týhle edici dostane pro každej balík minimálně 5 nových staplů :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ty vsechny Finale spells vypadaj hodne cool, ale pokud mas plan uspesne zahrat spell za 12 many a vyhrat, tak uz ted mas spoustu levnejsich moznosti:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: nemam ten pocit. bude spousta super karet (zvlast nektery PW pasivky vypadaj fakt hodne zajimave), ale necekam nejakej vetsi shake down.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Nevim jestli se mi to jen nezdá, ale celá tahle edice vystřelila power level novejch karet úplně do nebes, tak jsem fakt zvědavej, s čím ještě můžou přijít příště a jestli se to tim už fakt seriózně nerozbije. Chápu, že to má být velký finále, ale aby to taky nebyl začátek konce :(
    ASYD
    ASYD --- ---
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    MATHES: Dík, takhle mi to stačí, přelouskám to i anglicky ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    XPABLITO: nevim o tom, ze by to mel nekdo prekladat
    Amazon.com: War of the Spark: Ravnica (Magic: The Gathering) eBook: Greg Weisman: Kindle Store
    https://www.amazon.com/...War-Spark-ebook/dp/B07GVPZBDZ/ref=tmm_kin_swatch_0?_encoding=UTF8&qid=&sr=
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    MATHES: Nemáš prosím víc info o tý knížce? Kdy a kde to vychází, bude překlad? Začíná mě to docela lákat.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    JEENA: doublecast, paradise druid, chemister's insight
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi to tady uz probehlo, ale stejne to sem hodim takhle pohromade - ty merged gildovni erby vypadaj hrozne cool

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam