• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ICARUS: Je to asi i důsledek toho jak začali cpát prachy do arény a zrušili hromadu výhod pro hráčům a podle mě v těch podmínkách co jsou teď je skoro nemožný se tim živit když nejsi mezi těmi pár vyvolenými. Takže asi i vyšší tlak na to se tam nějak udržet, což samozřejmě podvádění neomlouvá ale sami wizardi timhle dělaj dost hustou atmosferu bych řekl těm profi hráčům.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: jak konstatoval kamarad - 2016 Hall of Shame

    HALL OF FAME 2016 VOTING RESULTS | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...ts?fbclid=IwAR0Z_oLbRzrLudqYPUvrOy8URbR3cUyKBthNEL1YbxNdjzox6rw4S6S3kW0
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MAKROBIJEC: shit one drop a jen dva two dropy ke dvoum makeshift battalionum a dvoum ajanim nezni jako upln enejlepsi plan hele:))
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROBIN_SNNS: Despark
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ROBIN_SNNS: Spark harvest, price of betrayal
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ROBIN_SNNS: BB elderspell
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Přišel se sparkem kromě spousty planeswalkerů i nějaký zabiják určený na ně? Zatím jsem narazila pouze na 2U No return counter...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Wizardi zkrouhnou pulku kompetetivniho magicu, jen aby teda byla konecne nejaka MPL a rozumny ceny pro hrace, kdyz uz si to hraci vybreceli. A pak Rei Sato zkousi podvadet na GPcku. A pak musi Turtenwalda z MPL radsi rovnou vyhodit, protoze se provali, ze dlouha leta obtezoval zeny. A ted dostane Yuuya Watanabe DQ z MC za oznaceny obaly.

    Nedivil bych se, kdyby za tyden prislo nejake prohlaseni ze celou MPL radsi rusi.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ze to pojmeme az takhle doslovne jsem necekal

    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ja 1 MR a popnul jsem teda vault behem draftu grn predtim nez pustili sealed, takze relativne cajk.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ja otevrel neco pres 60 boosteru (zatim jen skrz sealed deck - goldy setrim na drafty) a dostal jsem z toho cely 3 mythicy a jeden mythic wc :/
    WRATA
    WRATA --- ---
    PSYCHO: 40, 3x Jack
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    PSYCHO: nojo, to uz ted tak nevadi, s vyresenym 5th copy problemem. driv nebo pozdejc bys ten playset stejne naotviral, jestli te to utesi :)

    to ja kdyz otviral boostery jeste pred zmenou, tak se mi podarilo v prvnich asi 20i mythicich otevrit 5x Naru Mehu, pana teplousu. reknu ti, ze jsem brecel jeste dlouho po tom :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak jsem zatim otevrel 12 WAR boosteru, a jako vim, ze nic moc, jen jsem vam chtel rict, ze uz mam playset Elderspellu :D No nemam ja stesti? :((
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    MAKROBIJEC: chapu to spravne ze stale hrajes MTGO?
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    4-1 comp.league na doposud nejlepší online platformě pro magic. Prohra v pátém kole proti 6th turn Lili v obou hrách -_- (tomu předcházely nejlepší céčka a účka v UB barvách...)

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OBOJETNIK: Ja postavil hezkej sealed a prvni hra jak po masle, druha taky a pak jsem 3x po sobe videl Oketru a bbkthxbye
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    MATEEJ: Jo
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Grizzly na Staromáku tady už proběhl?

    Untitled-2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam