• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Moc ne, celej draft je o tom kolik otevres ashioku
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WHITEANGEL: Ja teda jeste casto potkavam to golgari s walkerama a tim bolas enchantmentem.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    PSYCHO: Hodně štěstí myslím že realita Constructed se ti moc libít nebude :D

    Btw WAR za mě zatím pěknej shit opět se hraje jen 5 decku Esper C , RDW s Chandrou což je cancer jak svine , Gruul , Mono White a Simic/Bant Nexus takže uplně to samé co předtím změnu vidím že je akorád víc RNG na to co si lízneš na začátku nebo kdo začíná.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ted jsem odehral asi 7 sealed a strasne mne bavil ten panacek za 1R 1/3 co casti pri utoku spell se stejnym nebo mensim manacostem nez ma power. K tomu to R lizani s Amassem a 2G dej +1/+1 counter then proliferate. Normalne to fungovalo tak skvele az mam chut to zkusit na constructed.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jak se vam libi set na draftu? Mne moc, ale prijde mi, ze je to cely o tom, kdo ma lepsi proliferate deck:D
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Nebo to muzes udelat jak ja, poridit si deti a hrat s nima duel decky (:
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    WRATA: ok, díky. toho jsem se "obával" . mě nevadí když prohraji ale rád bych nebyl za blbce. ani to nemusí být zadarmo :D časově mi vychází nejlépe ta neděle, tak uvidíme.
    WRATA
    WRATA --- ---
    SCHEEZE: Pro zacatecniky jsou idealni stredy v rytiri. Bohuzel je v prubehu dne takze pokud nemas nejak flexibilni pracovni dobu tak to neni uplne moznost. Pak jsou Standard Showdowny, v utery rytir, ve stredu najada a v nedeli jeskyne, kde se da hrat zadarmo ale hromada lidi (me nevyjimaje) tam hraje tier 1 decky takze to neni moc friendly prostredi. Turnaje za penize jsou jeste o fous horsi protoze tam nic jineho nez tier 1 nepotkas pokud to teda neni draft.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SCHEEZE: Najada.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    všechny tři varianty mám v hledáčku, jen nevím kam mám zajít.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    WRATA: ok, díky. já tohle všechno projížděl. akorát mi to nepřišlo friendly k pracujícím začátečníkům. na Google až tak nový nejsem, zajímaly mě spíš nějaké osobní zkušenosti.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ahoj. kam si mám jako začátečník v Praze jít zahrát standard? jsem pracující, takže večer nebo víkend. Díky
    ASYD
    ASYD --- ---
    Nemel by nekdo kod do areny z prewka? Dyztak posta
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: jedna vlastovka jaro nedela:)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: A kdo ho vzkříšil, že?:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    [ Poznej Magic kartu podle obrazku, popisu ci flavour textu ]

    dva roky bylo to auditko mrtvy, ale vypada to, ze by se mohlo zas vzkrisit :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOBORG: ano, pouzivam to na to k cemu je to urceny - na organizaci turnaju (kdyz jsme poradali HS turnaje vedle v klubu). to neni nejaka databaze open turnaju, kam se muzes prihlasit.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    MATHES: ok, omlouvam se za debilni otazku

    tak jsem si tam vytvoril ucet a zkusil najit nejakej turnaj.. mno.. pouziva to tady nekdo? vzdyt je to uplne strasny.
    mohl by nekdo pls poradit jak tam aspon vypsat planovany turnaje v arene, idealne aby bylo aspon videt kdy se to ma konat a v jakym formatu?

    MTG 4/21 Magic: The Gathering Sw 6 04-22-19 p2collectibles
    MTG Special Tournament Magic: The Gathering Sw 4 04-21-19 ThePantheon

    vidim spoustu crapu kde neni ani jasny kdy se to ma konat, jestli je to vubec v arene, proste peklo
    neni to spis tak ze se to porada pres naky discord skupiny a tohle je jen na bracket?
    a neznate naky takovy skupiny ktery poradaj turnaje?
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Co se teď vlastně děje (s ohledem na ten Mythic Championship III co má být v Areně) ? Je tento nebo příští měsíc relevantní umístění v žebříčku? Budou ty kvalifikační turnaje každý měsíc nebo jen před tím turnajem?

    Jestli Wizardi něco dokázali, tak udělat v tom největší zmatek v historii. V podstatě to vypadá, že si vybrali 32 lidí a ty už budou profi MTG hráči do konce světů :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam