• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    HEERO: Protože dmg do planeswalkera by způsobil ztrátu loyalty counterů (i ve chvíli, kdy je potvora)
    HEERO
    HEERO --- ---
    Pls proc gideon blackblade preventuje dmg, kdyz je stejně indestructible? :)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Včera jsme si po pár pivech draftli takovej průměrnej double Bolas deck, díky arena boti :D

    ASYD
    ASYD --- ---
    Moc pekna sada na draft
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: tvl, pristanu az v 10 vecer :( Jinak bych sel hned. :(
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JEENA: to sem chtěl udělat v 1v1 sealedu někomu. Když sem zahrál tu druhou asi se celkem nasmál :-D ale plán to byl hezkej
    JEENA
    JEENA --- ---
    AGENTCOOPER: Když už mluvíme o dvouhlavci, tak dostat dvěma God-Pharaoh's Statue je taky brutální (stalo se :D)
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    themed boosters inzeruji alespon jednu rare or mythic .... uz ste v nem nekdo nasel 2? :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jsem vcera konecne vyzkousel novou Lilianu na draftu. Ve finalove hre na 5-1 (prvni pokus o 6-0 mi rozsypalo kolo, kde jsem si dal obe hry mull into color screw) mi souper ukazal v obou hrach Kefneta, ale ja mel v obou Lili.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Meh, otevřeli jsme celej novej box na přátelském draftu + pět boosterů navíc a jsou z toho akorát tři planeswalkeři, ti "opravdoví", novou Lilianu nevyjímaje, pak nějací ti noví "malí" uncommon planeswalkeři, sem tam nějaká lepší karta nebo mana s efektem a pak goblin baráž, která vyhrála draft a tím to skončilo.

    Tady je, kluk jeden ošklivá, výkonná.

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: A Oketra nejhorsi z nich.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: ashiok se zabit da... ty bohove jsou horsi
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Moc ne, celej draft je o tom kolik otevres ashioku
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WHITEANGEL: Ja teda jeste casto potkavam to golgari s walkerama a tim bolas enchantmentem.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    PSYCHO: Hodně štěstí myslím že realita Constructed se ti moc libít nebude :D

    Btw WAR za mě zatím pěknej shit opět se hraje jen 5 decku Esper C , RDW s Chandrou což je cancer jak svine , Gruul , Mono White a Simic/Bant Nexus takže uplně to samé co předtím změnu vidím že je akorád víc RNG na to co si lízneš na začátku nebo kdo začíná.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ted jsem odehral asi 7 sealed a strasne mne bavil ten panacek za 1R 1/3 co casti pri utoku spell se stejnym nebo mensim manacostem nez ma power. K tomu to R lizani s Amassem a 2G dej +1/+1 counter then proliferate. Normalne to fungovalo tak skvele az mam chut to zkusit na constructed.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jak se vam libi set na draftu? Mne moc, ale prijde mi, ze je to cely o tom, kdo ma lepsi proliferate deck:D
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Nebo to muzes udelat jak ja, poridit si deti a hrat s nima duel decky (:
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    WRATA: ok, díky. toho jsem se "obával" . mě nevadí když prohraji ale rád bych nebyl za blbce. ani to nemusí být zadarmo :D časově mi vychází nejlépe ta neděle, tak uvidíme.
    WRATA
    WRATA --- ---
    SCHEEZE: Pro zacatecniky jsou idealni stredy v rytiri. Bohuzel je v prubehu dne takze pokud nemas nejak flexibilni pracovni dobu tak to neni uplne moznost. Pak jsou Standard Showdowny, v utery rytir, ve stredu najada a v nedeli jeskyne, kde se da hrat zadarmo ale hromada lidi (me nevyjimaje) tam hraje tier 1 decky takze to neni moc friendly prostredi. Turnaje za penize jsou jeste o fous horsi protoze tam nic jineho nez tier 1 nepotkas pokud to teda neni draft.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SCHEEZE: Najada.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam