• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PUNKEJT: Spíše je někdy problém, aby se ti to vešlo do krabičky ;-)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    Přijde mi že pro constructed decky, který stoje tisíce peněz, už je fakt to nejmenší mít vedle 10 ruznejch neobalenejch tokenu, co hraju.
    V limited se ty tokeny zpravidla někde valí na stole, protože se to rozbalilo.
    A jak někdo psal, tak bloček je super, protože to přesně reprezentuje to co má.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Já osobně moc nemusím, když někdo jako token používá countery, nebo kostky. Vždycky mě sere, když v dlouhém multiplayeru zaútočím na hráče s prázdným boardem a on vezme kostku, která leží asi 5 cm od zásobárny kostek a řekne "blokuju čtyřičtyřkou", která tam vznikla kdysi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: me nejvic "hardcore" prislo kdyz jsem byl na limited a typek kdyz potreboval token, tak vzal kartu co mu zbyla bokem a normalne ji roztrhal na kousicky. Chvili jsem na to navericne ziral nez jsem si uvedomil ze to bylo asi nejake Ccko
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Proste symbolicke startovne. Misto penez das token
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: A jaky to ma ucel?
    WRATA
    WRATA --- ---
    SCHEEZE: Koupis si za tri koruny libovolny soldier token a das ho jako vstupne
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Btw dobry hack na tuhle tokenovou situaci je mit mini blocek na zivoty. Kdyz je potreba token co neni po ruce, staci odtrhnout zezadu papirek, doplnit p/t atp a token je na svete.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: Nicmene na druhou stranu u mtg se ten herni stav da vetsinou zrekonstruovat z karet v hrobe atd.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Coz je mimochodem duvod proc je ve vsech hrach Fantasy Flight Games striktne zakazano pouzivat kostky na reprezentaci stavu hry (netrunner, keyforge)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Taky sulit kostky je mnohem jednodussi nez tabulky cokolady treba. Udelam si dva tokeny, tak vezmu dva kousky od vedle a polozim je na hraci stul kde uz nejaky jsou, ale na ty ani nesahnu. ale kdyz otacis kostku tak jakmile na ni sahnes, tak v tu ranu je informace o tom kolik tokenu jsi na stole mel ztracena.
    Ja osobne bych na jakymkoliv turnaji s cenama poslal kohokoliv s kostkama do riti.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SCHEEZE: nekteri lidi kostky nemaji radi. drcnes do stolu a najednou je game state v pici.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    jsem rád že mi stačí dva tokeny a kostky aby to bylo srozumitelné a nebylo toho po stole moc. :) ještě mě zajímá. v rytíři mají nějaký turnaj kde zápisné je: soldier token. jak tohle probíhá?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Dobre, mel bys mit. Na GPcku jsem byl svedkem toho jak frajer vedle me dostal gameloss protoze nebyl dostatecne pripraven pro hru.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Pokud vim, tak se jako token da pouzit cokoliv, pokud to splnuje dve podminky: 1) oba hraci s tim souhlasi (a rozumi, jakym zpusobem token reprezentuje board state) a 2) neni to MtG karta. Tedy sirky, cokolada, papirove tokeny OK, nejaka otocena commonka NOK.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Jako i spravny barvy, typy, etc? :D Hrat Selesnya deck musi bejt utrpeni :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    SCHEEZE: Pri hospodskym hrani je to asi jedno ale na COMP RELu je mit musis
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    PSYCHO: jj, jen když máš ještě ty dvě karty pro každý typ tokeny, je snadno vidět barva atd.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SCHEEZE: takze vlastne to co pise MATHES :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    díky všem. nakonecjsem našel variantu že máš tokeny dva. a na nich počítadlo. jedny tapnuty a druhý ne. to mi přijde přehledný.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tusim, ze jsme to kdysi v krizi resili dvema dvacetistenkama - na jedny mas tapnuty tokeny, na druhy odtaply.

    Sky is the limit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam