• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ICARUS: jo, Juzam streamoval denne a měl fakt hodně diváků, nevím proč to už tolik nedělá. Co mi říkal tak to ale mají zvláště nasmlouvaný na nějakej počet hodin ročně a co vím tak to nebylo moc, takže možná už má prostě odpracováno:) Na GP taky nejezdí - to pro ty PRO hráče úplně ztratilo smysl, žádné bdy se už nesbírají a ceny jsou tam v poměru k cestovním nákladům dost nízké, takže když to není nějaká zajímavá lokace kde si to spojíš s dovolenou, tak to nemá moc smysl.

    Jako pro WoTC to ale takhle může být v pohodě, oni žádnou skutečnou pro scénu kde se ti lidi snaží hrát co nejlépe vlastně nepotřebují. Oni potřebují nějak být vidět, ale ty streameři a MPL hráči nemusejí nutně být nejlepší MtG hráči na světě.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Kdyz MPL zacinalo, tak vsichni streamovali ostosest a treba speciale Juzam mel fakt skvely pravidelny streamy od osmi rano (!) snad kazdy den. Ona ta chyba mozna nebude v tech streamerech - kdovi, jaky podminky jim WotC nastavilo.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    tak jsem taky projel 35k goldu v draftech a jako jo, kdyz to clovek pootvira tak je opravdu tezky prohrat... 7-0 a ani to nebylo extra tesny

    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jako sorry, ale podivejte se na steamy MPL. Juzam streamuje tak jednou za mesic jeden den, kouka na to zhruba 100-200 lidi a ta kvalita je dost diskutabilni (kvalita streamu, ne hrani).

    Naproti tomu Savjz mozna neni high profile mtg hrac, ale jeho streamy jsou zabavny na sledovani a ma slusnou zakladnu fanousku a stavi vlastni originalni decky.

    TL;DR z pohledu WOTC mi Savjz dava vetsi smysl nez Juzam.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Me treba vadi ze picknuli jeho a ne cloveka, ktery ma nejvic pro bodu a jeste neni v MPL.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    WRATA: Ja na nej dost koukal po tom turnaji ale po casem jsem prehodnotil nazor je to mental :D

    Myslim ze je spousta diametralne lepsich hracu nez je on a navic on Mtg fakt moc nestreamuje kor ted kdyz opadl ten zajem o nej po tom turnaji, realne opravdu 80% casu streamuje Autoches bo jak se to menuje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WHITEANGEL: V HS nemel spatny vysledky ale byl to hlavne autor x meta decku. S HS uz prej turnajove seknul a ocividne se preorientoval na MTG.

    Jeho vyber mi asi nevadi protoze to je streamer s velkou entertaiment value ale vadi mi ze proste nema ten skill jako vetsina ostatnich pros.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Teda ne ja, ale posilam to i s Decklistem :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: Ten draft je tam už od pátku, ale byl vidět jenom když člověk dal Play a tam si to vybral. Podle mě bylo jedno, co měl člověk nastavený na tom přepínači, co vidí za módy. Já bych ho asi taky sám nenašel, ale někde jsem si přečetl, že tam má být od 10.5.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Savjz hraje arenu vicemene od vydani. Jo jasne DAC hral posledni dobou asi nejvic, ale par dni zpatky jsem ho sledoval jak reze top 32 mythic s vlastnim Fblthp deckem. Nijak zvlast mi nevadi.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WHITEANGEL: Ja ho znam jen jako Heartstone streamera (:
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: To ano, az na to, ze pro vznik MPL se musela radikalne zkrouhnout kompetetivni scena, jako Worldsy, Pro player klub a podobne a a porad se to jmenuje "Magic Pro League", ne "Magic Promotional League".
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ICARUS: Na druhou stranu, není MPL spíš než nějaká Liga mistrů především marketingově propagační nástroj, do jehož složení od samého začátku Wizardi promlouvali skrz pozvánky apod.? Takže když budou mít pocit, že tam pro lepší byznys potřebují 10 černochů, cvičenýho makaka a zázračný tříletý dítě z Číny, tak je tam prostě šoupnou?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Hlavně je dobrý si přečíst to vyjádření GerryhoT: https://thegampodcast.com/2019/05/13/why-i-quit-the-magic-pro-league/

    Než se hrálo to první MPL tak jsem Juzamovi počítal nějaké věci kolem toho míchacího algoritmu a zjistili jsme, že to mají udělané strašně amatérsky (věci na které existují statistické/matematické metody dělají na koleni, objevují kolo...). Ale Juzam měl super odpověď: "To víš, Wizardi nikdy nebyli moc chytrý". :)

    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    ICARUS: Tahle Jessica Estephan?

    “Oh You’re the Girl that Won a GP”
    https://www.channelfireball.com/articles/oh-youre-the-girl-that-won-a-gp/

    Ta co je triggered když na ní promluví opačný pohlaví? Ouch. SJW wins MTG!
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Savjz kterej 90% casu hraje AutoChess tak to gz :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: tak nevim, mam nastavenej default all play modes :/
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MPL zacina byt fakt spatnej vtip. GerryT odstoupil a nove vznikla mista obsadili Savjz a Jessica Estephan (doslova proto, ze je zena). Byt byvalym platinum profikem, jsem ted dost nasranej.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: hmmm
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Nemels vyply ten advanced mode picker? Ja jsem ten draft taky videl jen v bocnim sidebaru po kliknuti na play.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam