• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: Ten draft je tam už od pátku, ale byl vidět jenom když člověk dal Play a tam si to vybral. Podle mě bylo jedno, co měl člověk nastavený na tom přepínači, co vidí za módy. Já bych ho asi taky sám nenašel, ale někde jsem si přečetl, že tam má být od 10.5.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: tak nevim, mam nastavenej default all play modes :/
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MPL zacina byt fakt spatnej vtip. GerryT odstoupil a nove vznikla mista obsadili Savjz a Jessica Estephan (doslova proto, ze je zena). Byt byvalym platinum profikem, jsem ted dost nasranej.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: hmmm
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Nemels vyply ten advanced mode picker? Ja jsem ten draft taky videl jen v bocnim sidebaru po kliknuti na play.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: ja to tam fakt do dneska nemel. mel jsem tam tyhle dve veci a sealed
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: hele ja v patek utratil 30k v bo1 spark draftu. fakt nekecam.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: ee do pred par hodinama tam byl jen Traditional draft (1500 gemu, BO3) a ravnica block constructed. ted je konecne otevrenej ranked draft (BO1 za 5k gold / 750 gem)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: jako limited? to uz od patku ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    uz to chtelo :D

    MATHES
    MATHES --- ---
    War of the spark Ranked (ten za goldy) je konecne live v Arene
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    RUI: Zajímavý, koukal jsem a booster boxy stojí víc v EU i v USA. Přitom jsem měl pocit, že to tisknou jiný tiskárny. Pokud by jedna vypadla, tak by dávalo smysl, že to bude předražený jen na jednom místě.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WRATA: aha, ok (: ja to bral ze pokud ho uz mas ve hre
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: state based actions se checknou vzdy pri predani priority, neni problem;)
    WRATA
    WRATA --- ---
    PSYCHO: Ok, tak to pak cajk
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Command the Dreadhorde deals damage to you before the creature and planeswalker cards are put onto the battlefield, but if this brings your life total to 0 or less, those creatures and planeswalkers enter the battlefield before you lose the game. Any abilities they have that trigger when they enter the battlefield won’t resolve if you lose the game, but their static abilities (such as that of Platinum Angel) may help you survive with 0 or less life.

    Je to tam presne jmenovany :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Obavam se ze to stejne nestihnes, v momente kdy mas 0 zivotu tak proste prohravas a je jedno jestli je na neco ve hre nebo na stacku co by te mohlo zachranit. Musel bys mit phyrexian unlife :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Jo, to uz jsme vyresili, nicmene Platinum Angel te zachrani, takze kasli na emperiona a pracuj s Andelem :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    JJOXER: PSYCHO: Dle toho wordingu bys nejdriv mel dostat dmg a pak teprve das emeperiona do hry. Je to naschval napsany obracene nez Madcap Experiment
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ty to chces prezit a pak zabit soupere utokem, to je zbytecne riskantni - ja ho chci zabit tim kombem:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    na legacy by se dal step 1 zvladnout pres burried alive a step 3 daleko rychleji diky ritualum:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam