• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: Song of freyalise je mythic uncommon. Fight je dost trapnej, protoze nepumpuje a je to sorcery. Fungal Infection je brutalne situacni.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tak sem zase na brutálních vážkách:

    Váhám mezi:
    - Freyalise (pomůže vytáhnout drahý kusy, ten třetí stupeň je fajn, ale tady může vyjít víceméně naprázdno, mám jenom jednu kartu na generovaní creature tokenů)
    - Animus - removal se vždycky hodí, ale tenhle může vyjít i jako dvě karty za jednu (nebo se úplně minout účinkem), což není fajn.
    - Fungal Infection je fajn, ale taky tím člověk nezabije víc než toughness 2.

    Untitled-2
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---



    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle tady probehlo?

    HLEN
    HLEN --- ---
    hehe

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: Rozhodne allosaura. Drake je sice ok, ale Allosaurus je bomb rare. Par zelenejch vyplni uz mas, takze bych zkusil BG a mozna splashnul sfingu. flight ani retort nejsou takovy bomby, takze vlastne ani o nic moc neprijdes.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: tak tak, ale v tý DOM jde v pohodě splashovat i třetí barva, co pamatuju.. :-), ale hlavě GB se Slimefootem a pár saprolingama bejvalo v týdle sadě super, to mělo cenu i trochu forcovat.. :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    NECRO_BUTCHER: Pokud bych bral allosaura, tak modrou opustím, možná splash kvůli sfinze.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: drak, 3 zelený jsou na splash moc imho, leda bejt GB a cutnout Wizards Retort
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    P2P1, šli byste do allosaura, nebo do draka?

    Untitled-2
    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    WIRUSS: Nejvíc...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---








    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: Yawgmoth, God of Phyrexia :))
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: úplně top by bylo kdyby, ho vydali i ve "vylepšené" podobě... Jinak ten design karty se mi taky moc zamlouvá ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZMEKCOVAC: ne, neni.


    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    MATHES: Vždyť je. Každá 2/2 za 2 many je medvěd ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: to taky, ale hlavne ze ho vydali. Vzdycky jsem si ho predstavoval, ze bude BW neco jako "Yawgmoth, Thran Healer" ale close enough a ta abilita je extremne flavourful:)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: jojo konečně ukazali, jak vypadá ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    !
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TOTALLYDIZZIED: Do mne takhle frajer palil asi 2x z Nahiri a vypadal hrozne prekvapene, ze to nic tem potvoram nedela. Wanderer je v tomhle bozi, takova nenapadna :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam