• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: tak jednou vyhrat mu snad stacilo, ne? by mel ferove nechat misto ostatnim :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MCII winner Eli Loveman snubbed for MTG Arena Mythic Championship III | Dot Esports
    https://dotesports.com/...p-iii?fbclid=IwAR3_B0aggOW7wgYtwKYU5Q26Gs_FqH9AdT9e1R036bAUOk1dP3iAYKVecng

    tohle je fakt smutny. vyherce MC II nedostane pozvanku na MC III. spatny vtip.
    MATHES
    MATHES --- ---
    i kdyz podle toho jak vypada chandra je dost mozny, ze tam bude ajani - U a R bude bilej a mythic bude GW
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: daj tam gieona za W, kterej bude zacinat s nula loyalty:D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: doufám že udělaj Gideona a na céčku bude po smrti :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ta myticka chandra mi prijde docela brutal
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: ted na to cumim. BUDEME MIT DALSI 3 JACE JUPIIII
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---




    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: No mě tohle přišlo spíše to sběratelské, tak jsem to dal jsem, možná i trochu doufal, v nějakou diskuzi ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: zkus to spis vedle v trade auditku pls:)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Schází mi pár kousků do Horizon Art series, tak bych je případně rád vyměnil (to už se u MTG primárně nedělo dlouho, tak nechci kupovat).

    Chybí my: 08; 13; 43; 44; 45; 46;53
    Mám na výměnu: 02 2x; 09 2x; 10; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 30 2x; 31; 35; 37; 38; 39; 41; 49; 50 2x; 51 2x; 52
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nechce někdo přenechat display s promem v rytíři? Vezmu asi jen 2 boxy tady v Tolarce... Je nutno si ho vyzvednout o víkendu... Napište do večera, ať to včas zruším...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PATRIKSIMA: Jen ja si tam furt placam ten svuj grixis bez Bolase :)
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    PLOMBDENTIST: Aha diky :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Vysel uz jace, tak neco v tom duchu.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Nemate nekdo tucha o co jde ?
    Signature Spellbook: Gideon

    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Pokud by měl někdo zájem, máme ještě nějaká volná místa na malé prewko Modern Horizons na tuto neděli (U Hedvábní Chobotnice v Nuslích). Zájemci prosím do pošty.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Vzal jsem Weatherlight, ale nakonec toho možná i trochu lituju, se Serrou bych teď asi byl jistější. Po zbytek draftu chodily samý průměrný karty, nejlepší byly paradoxně do bílý a modrý. Byl jsem otevřenej všemu, ale nikdy tam nebyla lepší karta v jiný barvě než tam byla v bílý nebo modrým, takže za switch nebo splash to nestálo.

    Asi vyměním Excavatora za Scholara, ale vzhledem k tomu, jak slabej late game tenhle deck má, tak dokonce zvažuju, jestli Weatherlight nevyhodit a nepostavit to celý rychlejc s Dubama a možná i těma tragickejma básníkama... Nešel kolem mě ani jedinej Snapper, fakt nechápu.

    DOMbluewhite0-0
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    STRANGERD: Taky bych šel do anděla, narozdíl od lodě vyhrává hry sám. Ale je to celkem těsný. Zvlášť když někdo vedle tebe bude brát bílou kvuli Raffovi, chce to hned zaříznout čimž si omezíš možnosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam