• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    YETTY: Sakra mi neříkej, že když jsem si sehnal 3 černé a 2 bílé a ani jedny nakonec nehrál (i když jsem je třeba v side měl), tak to reprintnou? :-)

    Jinak teď jsem se hádal s kamarádem ohledně modern UW, on brečí, že vydávají karty proti (což ta chandra ok, ale fakt mi nepřijde, jako super na Modern), tak jsem se mu snažil vysvětlit proč se vlastně přestal hrát Jeskai a začalo víc UW, jelikož mu za poslední rok vyšlo vlastně 8 karet - Narset, 2x Teferi, Veto, Ashiok, Force, Flusterstorm, Archmage´s Charm a to nepočítám země, které se hrají i jinde, pokud se podívám na další decky (a pominu Horizon země, které se budou hrát) tak mají 1-3 karty: Humani dostali Kitesail a případně Deputy. Dredge jen Chill, Tron malého Karna, Burn Skewer, Titani nic - případně Karna, Affinita nic někdy Frenzy, Death Shadow nic, Storm nic /(spíše se to transformovalo do Phoenixe, takže toho), BGx trophy, Spiriti Supreme Phantom případně Deputy, Hollow one nic... Co si o tom myslíte vy?
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Rosewater: "Rozhodli jsme se na dva roky ukoncit monored jako archetyp kompetetivniho decku!"
    YETTY
    YETTY --- ---
    Hou hou!
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    MATHES: "Regulator", slusny trolling :D Ale vtipy stranou, tohle je metal jak hovado.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Nissa's Elemental


    MATHES
    MATHES --- ---
    2/2 za 2 s vyhodou... v cerveny... na common slotu... the fuck?

    MATHES
    MATHES --- ---
    huh

    MATHES
    MATHES --- ---
    eh? to je trochu moc dobry, ne?

    MATHES
    MATHES --- ---
    pyroclasma v tunningu

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    Name is Valakut, Tiny Valakut

    MATHES
    MATHES --- ---
    cool

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WIRUSS: wat
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: Toho jsem si ani nevšiml, no ještě že většina současných pseudo liberálů (čti levičáků) je podvědomě ani antisemitská, jinak by se přemalovával obrázek, tak jako se musel změnit vzhled Chuchla :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: SJW at its best...
    ASYD
    ASYD --- ---
    na twitteru to po spoilu strasne vybuchlo, ze jako ten art zesmesnuje zidy, protoze se to podoba karikature zleho zida z doby WWII
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: jaka kauza, kde?
    ASYD
    ASYD --- ---
    TOREIP: ta kauza kolem toho artu je nejlepsi...feckin SJWs
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    ACHERON: Souhlas. Nejlepsi art za posledni dobu ma ale tenhle maser)

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    TOREIP: hlavně konečně oživili "tradiční art". ty teenagerský 3D vymazlenosti už byly hodně dlouho nuuuuudaaaaa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam