• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WRATA: lepsi? je to jine. za manu min to ma b/r omezeni. pokud mas v SB volny sloty, tak proc ne. A ano s malym tefem je sorcery lepsi nez enchantment. Ale furt je to jen obyc removal.
    WRATA
    WRATA --- ---
    JULIAN: Pokud existuje lepsi verze aktualniho playable kusu tak je celkem logicke ze se bude hrat to. Na aktualnim fieldu je to lepsi kus
    JULIAN: S nutelou vyhrajou vsichni... Kazdopadne tohle je presne karta ktera ti dovoli dropnout B prave pro veci jako je Leyline
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WRATA: pokud hraju UW(b) control tak tam je TOLIK removal karet ze jako fakt nevidim problem. cervena tomu porad dava pres prsty kdyz to dobre dojde
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WRATA: no to jako jo, ale prison realm neni "red or black" a to ze se hraje, to jako co? to se kvuli jedne removal karte neco prestane hrat?
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Nemluve o tom ze pokud mas malyho Teface tak je to instant...
    WRATA
    WRATA --- ---
    JULIAN: Je to lepsi prison realm ktery se hraje a ten je taky sorcery speed. Navic to muzes pohodlne zahrat v patem s otevrenou manou na dalsi counter.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: a nebude si někdo stěžovat, že tenhle anděl vypadá jako jarek nohavica? :)

    a tohle do elementálů docela ok, ale asi nějaký špatný překlad?

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: Hele mě je to jasné, že je chill zní blbě (sám ten deck hraji a vím, jak pomáhá a taky jak často ji siduji pryč). Ale pokud mám tier deck co dostane 8 nových karet, když všechny ostatní tak 2 tak je to na zamyšlení...
    YETTY
    YETTY --- ---
    Goblin překvapil :)
    YETTY
    YETTY --- ---
    YETTY
    YETTY --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Bila bude dal hrat prevazne wrath efekty takze tohle je takove dost meh. Do mirroru to bude super
    YETTY
    YETTY --- ---
    WRATA: Tak třeba ne...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JJOXER: no ale monored na standardu nevyhrava jenom tim ze te picha spellama do xichtu.

    WRATA: to je hezka sideboard karta do bile ale tim ze je to sorcery mi to neprijde nejak silne.
    YETTY
    YETTY --- ---
    MATHES: Má Prime Speaker Zegana z toho velkou radost mít :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    The game

    you just lost.

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Ze veta “dredge jen chill” je understatement roku :) ono zalezi na mete, v soucasny hyperagresivni mete kde se hra rozhoduje v t3 je lepsi hrat path/countery nez bolty.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    YETTY: Sakra mi neříkej, že když jsem si sehnal 3 černé a 2 bílé a ani jedny nakonec nehrál (i když jsem je třeba v side měl), tak to reprintnou? :-)

    Jinak teď jsem se hádal s kamarádem ohledně modern UW, on brečí, že vydávají karty proti (což ta chandra ok, ale fakt mi nepřijde, jako super na Modern), tak jsem se mu snažil vysvětlit proč se vlastně přestal hrát Jeskai a začalo víc UW, jelikož mu za poslední rok vyšlo vlastně 8 karet - Narset, 2x Teferi, Veto, Ashiok, Force, Flusterstorm, Archmage´s Charm a to nepočítám země, které se hrají i jinde, pokud se podívám na další decky (a pominu Horizon země, které se budou hrát) tak mají 1-3 karty: Humani dostali Kitesail a případně Deputy. Dredge jen Chill, Tron malého Karna, Burn Skewer, Titani nic - případně Karna, Affinita nic někdy Frenzy, Death Shadow nic, Storm nic /(spíše se to transformovalo do Phoenixe, takže toho), BGx trophy, Spiriti Supreme Phantom případně Deputy, Hollow one nic... Co si o tom myslíte vy?
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JULIAN: novy mulligan tomu jen pomuze [:
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WRATA: podle me se monored bude darit stale, vyndas blesky a das tam PWcka. nehlede na to ze na standardu si nemuzes dovolit mulliganovat na 5 jen abys chytil v ruce leyline
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam