• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ZURG: Nevime nic, jen ze po rotaci bude ma arene eternal format.
    ZURG
    ZURG --- ---
    ICARUS: Víme o něm něco? Nějaké oficiální prohlášení? Bude i v papíru? :-) (Googlil jsem, to ano, ale nevyznám se v tom... tak budu rád za postřehy ;-)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    wtf do edh? :)

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Dost to smeruje k tomu novemu arena-modern formatu.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JEENA: Top cil pro Vitu-Ghazi :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle neni zadnej core set, tohle je regulerni commander vydanej formou setu.
    JEENA
    JEENA --- ---
    EMZA
    EMZA --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    _DOMINIK_: yep. i ty co uz vysli jsou zabavne
    doporucuju zahrat proti dalsimu nevylepsovanemu "preconu", idealne z te same sady ... maj to dobr evybalancovane (az na vyjimka jako Breya anebo naopak Inala)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    TONY_TAIL: anebo nemusis cekat cekat do prazdnin a koupit si nejaky ze starsich EDH preconu. koukam, ze treba na CR maji Nature´s Vengeance, ktery je cerny i zeleny (a cerveny)

    Personalizing Commander 2018: Nature's Vengeance | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...ive/how-build/personalizing-commander-2018-natures-vengeance-2018-08-09
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    WIRUSS:
    ASYD:
    Díky moc za rady, počkám do prázdnin a něco vyberu.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jak říká ASYD koupil bych si jeden či dva balíky z Commander 2019 co vyjde o prázdninách... Můžeš je stále vylepšovat za pár korun a užiješ si s tím vlastně víc...
    ASYD
    ASYD --- ---
    tak si pockej na novou Commander sadu a kup jeden z decku....EDH imo dobry vstupni casual format
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    WIRUSS: hrál jsem Wildfire balík nejvíce, jinak z barev mě bavila černá a zelená. Turnaje asi spíše ne, hraní spíše pro srandu.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    TONY_TAIL: Co jsi hrál a co tě bavilo hrát? Chceš začit chodit někam na turnaj, nebo jen pro srandu s lidma u piva?
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Zdravím, po pauze asi 20 let, uvažuji znova začít hrát. Rád bych radu jestli koupit představěný balík nebo jak začít? Hodně mi toho uteklo, takže se vůbec nechytám v edicích a co frčí. Díky!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Jinak jak na tou koukam, tak m20 bude docela bestialni i na limited :)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: Jo to jako chápu, ale kdybych tohle chtěl dělat tak vezmu desky a jdu si sednout na půl dne do Rytíře. Já chci prostě něco prodat a pokud se o tom mám s tim člověkem hodinu bavit, tak je pro mě výhodnější tu kartu zapálit a dělat něco jinýho :-)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ohledně převodů, osobně doporučuji Revolut na tohle je to boží, i placené Twisto vlastně není špatné, ale už jsem si nějak zvykl...

    JOHNNYCAGE: Tak já tohle dělám, většinou tedy naživo prostě beru to jako sranda sport, prostě smlouvání, jak z Asijských zemích, je mi jedno, že utratím tamhle za karty 10k, ale tohle k tomu beru a třeba pokud někdo prodává za 90-95% ČR tak na něj seru a raději si připlatím v vezmu to z ČR...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam