• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    pets...to sou fakt curaci

    MTG Arena | Developer Update: M20, Mastery System & Discussing Rotation
    http://www.youtube.com/watch?v=EOo52kO649k
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hele, jak vám jede Arena? Mně ty servery přijdou strašně pomalý.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: z ucek treba jeste Kiora a Saheeli - ale je tam spoustu Rare walkeru, kolem kterych by se dalo stavet

    https://gatherer.wizards.com/...anced&type=+[%22Planeswalker%22]&set=+[%22War%20of%20the%20Spark%22]
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Jo to jo, ale treba kteryho z tech uckovych mimo narset/ashioka by sis dal jako generala? ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: moment v brawlu muze bejt general i pw, ne? tech vyslo docela hodne zas:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: huh good point
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Podle me je to pozustatek z braawlu. Museli resit zedom bude rotovat a s tim hodne playable generalu
    MATHES
    MATHES --- ---
    Je mozny, ze je cely M20 tak "commander heavy" protoze chteji do Areny pridat commander?
    MATHES
    MATHES --- ---
    SKUNK23: JEENA: diky - pridano na nastenku
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Par kodu do Areny.

    Onebillion - 1 War of the Spark Pack
    OverTheMoon - Arlinn, Voice of the Pack
    Innerdemon - Ob Nixilis, the Hate-Twisted
    Shieldsup - Teyo, the Shieldmage
    Writteninstone - Nahiri, Storm of Stone
    Enlightenme - Narset, Parter of Veils
    WRATA
    WRATA --- ---
    PATRIKSIMA: To je jenom z toho seznamu co je videt. Jeste byva sealed deck, coz je taky limited. A ten by za par dni mel zacit protoze bude vychazet M20
    WRATA
    WRATA --- ---
    PATRIKSIMA: Cokoliv co je draft je limites
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PATRIKSIMA: kdyz zmacknes play tak je tam cca 6 modu z kterych si muzes vybrat? Limited se tam docela toci
    ASYD
    ASYD --- ---
    PATRIKSIMA: Draft/sealed hraje se to non stop
    Prave ted je draft RNA
    JEENA
    JEENA --- ---
    kod do areny na 3 random mythicy, konci 2.7.

    MYTHICMAGIC
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PATRIKSIMA: ver tomu ze jedinej duvod proc k tomu dojde je ze ho posralo RNG. To se samozrejme muze stat kazdemu decku.


    PATRIKSIMA: constructed = muzes si do balicku dat vsechny karty ktere jsou elgalni v danem formatu. limited = mas omezeny pool karet, vetsinou vytvoreny tak ,ze se otevre nekolik MTG boosteru. Sealed draft (kazdej ma svoje boostrery) a Booster Draft(boostery rotuji kolem stolu).
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já jsem třeba hrál některý z těch preconstructed tématickejch decků, vylepšoval jsem je tím, co mi napadalo v packách, a pak jsem skombinoval dva decky dohromady, takže jsem získal deck s větším podílem lepších karet. Výslednej deck tudíž nebyl 100% můj vlastní vynález, ale na druhou stranu většinu zásadních voleb a vylepšení jsem přinesl já, narozdíl od decku staženýho z netu. Ty precon decky jsou cíleně vymyšlený jako nedokonalý, upgradovatelný - ale zároveň jsou docela funkční.

    A obecně největší přísun karet ti zpočátku zajistí limited, asi nejspíš drafty. Teda víceméně free to play přísun.

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PATRIKSIMA: stavenim se naucis vice kdyz mas neomezeny card pool a spoustu casu. jako free2play nicka se vlastnim stavenim nenaucis nic
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    PATRIKSIMA: vubec ti nechci brat tu srandu stavet si vlastni deck, ale vzhledem k tomu, ze je to online hra a je rok 2019, nemas s deckem vlastni produkce v podstate zadnou sanci proti netdeckun vytunenym internetovym hivemindem zahnujicim i profiky... do goldu se driv nebo pozdeji dostanes temer s cimkoliv, ale pokud mas ambice lezt po ladderu vys nebo aspon hrat vyrovnany zapasy, doporucuju zacit setrit wildcards a postavit si po dalsi rotaci nejakej aspon tier 2 competitive deck, pro zacatek je idealni pochopitelne monocolo(red:); monobolack aggro ani midrange zombie v soucasny mete smolne nemaji sanci, coz je smula pro tvuj card pool, ale imo porad lepsi akceptovat ztraty, nez mlatit hlavou do zdi; pokud te to potesi, tak muj zacatek v arene jeste v open bete byly taky monoB zombies s tim, ze to je sice tier 3, ale bude za malo wildcards a dopadl jsem presne tak, ze po par desitkach odehranych her jsem zacal parit limited a setrit na UB control karty, protoze jsem proste nemel sanci proti opravdovym tier deckum:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: No dyť sem psal, že constructed moc neumím. :-)

    A primárně jsem vycházel z toho, že PATRIKSIMA má minimum karet, takže jsem mu radil jenom samý commonky, ty by teoreticky mohl mít ve sbírce.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam