• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: huh? ja mam teda problem prave akorat s mythicama, vetsinou hraju dost draftu a sealed decku, abych si postupne posvacil spoustu veci
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Tak v cajku, funguje to tak ze quest dostanes 800 i vickrat denne, coz je celkem cajk.

    Ad mastery pass. Kdyby tam misto mythic waild karet byly rare tak nevaham ani vterinu protze to je nejvtsi pain vzdycky
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ty rewardy se vyplaci i zpetne, takze proste pred koncim sezony uvidim, jestli se mi to vyplati (a jestli nevypalim gemy na draftech. kupovat kvuli tomu urcite novy nebudu)
    MATHES
    MATHES --- ---

    Koupili jste / koupite mastery pass?

    30 hlasy od 30 respondentů

      MATHES
      MATHES --- ---
      PSYCHO: vcera jsem to otestoval - neni tam zadnej tvrdej limit na expy. ale muzes ziskat pouze denne 200 exp + questy + rewrady pripadny
      PSYCHO
      PSYCHO --- ---
      _DOMINIK_: Ja to vecer testnu :) mam zahrat 2 landy na splneni jedno q ze vcera a mam tam jeste dnesni a nejakej historickej k dobru.
      MATHES
      MATHES --- ---
      _DOMINIK_: jo ten realny limit funguje, ale daily se ti nestackujou a neni je mozny nijak dohnat a nevim kolik tam tech promo akci bude a jestli to bude mozny vubec dohnat.

      zatim to vypada, ze ne.
      _DOMINIK_
      _DOMINIK_ --- ---
      T_RAVEN: LevelUp promo ti prida dalsich 2000 EXP, pokud neznas (uz to tu probehlo)
      _DOMINIK_
      _DOMINIK_ --- ---
      T_RAVEN: tak to jsem si oddech. 1800 EXP odpovida. 2x 800 za dva splneny daily questy, 200 za 3 winy = 1800 EXP
      WRATA
      WRATA --- ---
      _DOMINIK_: Pochopil jsem to tak z toho revealu. Vecer to muzu otestovat a pripadne potvrdit anebo si sypat popel na hlavu
      T_RAVEN
      T_RAVEN --- ---
      _DOMINIK_: 3wins sem mel a splnil sem 2 daily questy (vic mi jich to nenabidlo) a vybral sem playm20 promo (to pridava nejaky exp?)... ted si uvedomuju ze sem vlastne skoncil v 2. lvl takze me zmatlo ze se pri prechodu na nej vynuloval exp counter... takze sem vlastne nasbiral 1800...
      _DOMINIK_
      _DOMINIK_ --- ---
      T_RAVEN: musel jsi byt schopen nahrat aspon 1000. imho by melo stacit nenechat si propadat daily questy, a budes prichazet jen o 400 EXP, co 3 dny (2 dny vynechas, treti hrajes)
      _DOMINIK_
      _DOMINIK_ --- ---
      WRATA: uf, coze? to by byla uplne nova informace, kterou jsem ted zkousel rychle pogooglit a nikde jeji potvrzeni nenasel

      ano, "statisticky limit" je 1000 EXP na den, kdyz clovek odmysli promo kody, eventy a buhvijaky vedlejsi zdroje wizardi nabidnou. denne clovek dostane jeden daily quest za 800, a pak se mu pocitaji az 3 winy za 100+50+50

      ale realny "limit" by preci mel byt 2600 EXP denne (3 daily questy a 3 winy)

      uz jste nekdo splnil 2-3 questy v jeden den, ted s tim novym systemem? jestli ja fakt hardcoded denni limit 1000 EXP, tak je to ale neskutecne napicu (znovu ale opakuju, ze nic takovyho jsem nikde na internetech neobjevil)
      T_RAVEN
      T_RAVEN --- ---
      WRATA: dik za info, to je teda extremne debilne nastaveny :/
      WRATA
      WRATA --- ---
      T_RAVEN: Nemas prave, je to hrozne dementne nastaveny. Xp dostanes jenom za jeden q denne a tri vyhry. Dohromady tedy 1k coz je jeden level
      T_RAVEN
      T_RAVEN --- ---
      jak je omezenej exp? dneska sem nahral 800 a dal me to nepustilo... co kdyz vynecham den, mam sanci do dalsi den dohrat nebo to propadne?
      JULIAN
      JULIAN --- ---
      Takze sem si prochazel ten pass a kdyz se clovek nedejboze dostane na lvl 100 tak to vychazi zhruba takto:
      2000 gemu
      10k goldu
      20 packu
      15 mythic karet (5 z nich je definovanych tusim)
      a kotel nejakeho bordelu ktery nikoho nezajima.

      Takze pokud se nekomu chce otrocit na 3 wins kazdej den, tak to za to imho stoji. za 1400 gemu dostane ekvivalent 30 packu a nejake mythic karty jako bonus. not bad
      MATHES
      MATHES --- ---
      WIRUSS: na constructed to asi bude v pohode, ale na limited se to rozjede ve 3. kole a neni zadna bytost, co by ho umela bloknout a prezit, takze bud neco sezere, nebo se nafoukne a dalsi kolo je to jeste horsi.

      ten design je fakt trochu op.
      WIRUSS
      WIRUSS --- ---
      MATHES: Počkej na něj se těším, jak do EDH, tak na STD a přemýšlím ho dát do modern upírů ;-)
      MATHES
      MATHES --- ---
      Knight of Ebon legion je fakt extremne stupidni karta.

      Konec hlaseni z prvnich dojmu M20 sealed.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam