• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    OBOJETNIK: co to je za curaci tohleto...
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    "We want to ensure that players new to Magic can still learn the ropes and start their collection through Standard and Draft as the primary methods of play, with Historic available to seasoned players looking to explore more of Magic's rich history. But we also needed to look at the long-term impact Historic would have on MTG Arena as a whole, as we move toward supporting it as a true non-rotating format.

    It's a difficult problem to tackle, but to do so, we're changing how Wildcards work for Historic cards. Starting after an update in November, crafting a Historic card will require you to redeem two Wildcards of the appropriate rarity instead of one. If a Historic card also appears in a current Standard set, players will be able to redeem one Wildcard for one copy of the Standard version, however, the Historic version will still require two."

    dobré ráno!

    source
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    KOSZLIK: Jde o to co máš za board, ale už jsem několikrát raději obětoval upíra a dal mu za 3, než ho tam nechal a doufal, že ho stihnu přetlačit...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Teda zrovna elementalove jsou jednim z tech slabsich decku, aktualne bych se vubec nestydel rict ze je to T2. To zrovna proti vampyrum to funguje je vec jina. Docela by me zajmal jak to mas postavene
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    KOSZLIK: s elf fireball je dam skoro dycky ;)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KOSZLIK: tak 1:1 je poměr, ke kterému wotc tak nějak obecně směřujou.
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    MATEEJ: hraju upiry, nemam tam uplne vse co bych potreboval....takze urcite jeden z duvodu. myslim ze mam bilanci tak 1:1. Ale zajimalo mne co je dulezity udelat, aby jim clovek zabranil to prilis rozjet...uprimne se divim, ze neni reef elemental banlej :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Pred rokem to rikal Ben Stark ze problem neni Mystic jako takovej ale ty dalsi karty. Batterskull primo zminil a rikal ze je rad ze Mystic zustal banned(po unbanu Jacka a BBE)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: za mě by to možná i šlo, kdyby neměl Trample, ale takto... Prostě mě štve, že dali pryč Looting a přitom nechali podívej se na 5 a vyber si a Mox, pokud by dali i tyhle tak bych neřekl ani popel...

    MATHES: Osobně si myslím, že Mystic bude jedním z taháků nové sady, na STD pokud nebudou bláznit s novejma Equipama, tak to půjde. A i na Modernu prostě není Jitte a tohle je ve 4. 4/4 Vigelence Lifelink, neříkám, že je to málo, al zase to může umřít na fůru věcí, jako na legačce...
    MATHES
    MATHES --- ---
    I have a bad feeling about this:D

    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: jen at, cokoliv bude lepsi nez ta clown graveyard fiesta, ktera trva uz fakt zbytecne dlouho
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: jojo zrovna včera jsem nadával, že zase bude plnej pool Tronu a Titána...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: Jako sorry, ale fakt nechapu jak se z cloveka, ktery se proslavil trhanim obalu na kamere stala magicova celebrita.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Z kazdyho vystupovani profesora chytam neironicky mega cringe.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: presne, je to dabelskej koktejl informaci a cringe.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    hrej elementaly :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KOSZLIK: Mně v BO1 pomáhá rychlost. Myslím, že upíři nebo RDW (nebo ten jank, co hraju já) by s elementály měli mít pozitivní bilanci.
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    čau lidi, mam na vas dotaz. existuje nejaka osvedcena strategie jak porazit elemental deck ? uprimne uz me proti tomu nebavi hrat a mam chut ulozit magic az do dalsi sady. tyka se MTGAreny... :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    je to retard
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam