• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    REGIS
    REGIS --- ---
    TONY_TAIL: Ted me zajima kdo za tim pultem v tu chvili byl :)
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Byl jsem tam prodávat a kupovat kusovky a tak nepříjemnou obsluhu a chování k zákazníkovi jsem dlouho nezažil. Rozhodně nedoporučuji. ;-)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Ale ten web stojí za to:D "Vývar z Lotusu".
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    CHOBOT: Ta dvojitá ostrava malinko smrdí elitářstvím. :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: lol, nedík
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    CHOBOT: mě se líbí fotka u kontaktu Richarda v pravé části webu, typický hráč MtG
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    4. eshop horší než najáda, a to je co říct
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    REGIS: no nevim, jestli to bude nedostatkem poptávky, nebo třeba tim, že:
    1. ostrava
    2. věnuju se mtg dost intenzivně, a o tom krámu slyšim prvně
    3. ostrava
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    REGIS: kusovky určitě prodávat nebudu, sealed produkty a ostatní věci co jinde moc nejsou, výběrový doplňky a knížky, comixy atd
    REGIS
    REGIS --- ---
    ICARUS: Já neříkám, že by se někdo měl snažit. Ani že to dává smysl. Reagoval jsem na ty artové věci atd. Nevím jak je to celorepublikově, ale překvapilo mě, že je zájem. Já mám zkušenost z Ostravy takovou, že tyhle věci prostě leží v prodejně a pokud chceš hráče nalákat, musí to být pro ně "vývar" Proto mě právě překvapujou reakce že artové věci k MTG.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    REGIS: Na kusovkach podle me nemas dneska sanci prekonat rytire, snad nejakyma spekulacema - mcm zajistuje velice kompetitivni ceny
    REGIS
    REGIS --- ---
    Celkem by mě zajímalo jakou cestou jít v případě těch artů a posterů - třeba v Ostravě jsou v Black Lotusu artbooky a Wall Scrolly ale lidi na to zvysoka serou. Ale pokud budou karty o 20% pod rytířem, tak jsou schopní rvát ruce :)


    JOHNNYCAGE: Platby online jsou sice pohodlné, ale když Ti roste stock karet, roste Ti i chybovost, občas ti uteče nějaká karta a zůstane viset, občas se poškodí nebo zadáš špatně stav - a v té chvíli vracíš a účtuješ znova. Samozřejmě pokud to bude čistě jeden e-shop a žádná kamenná prodejna nebo třeba cardmarket, tak je chybovost nižší, ale stejně...
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    LUKEH: a děkuju
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    LUKEH: dobrý no, tak jsem fakt dement, protože na týhle stránce jsem byl minimálně 30x a teď na to čumim, černý na bílým:D
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    JOHNNYCAGE: komiksy, knížky, ale hlavně arty:))

    Vyznáte se tu někdo nějak víc v MtG lore? Pokud ano, víte jak přišel Garruk k hedronu v krku? Bylo to mezi Innistradem (Garruk Relentless) a Throne of Eldraine (Garruk Cursed hunter)

    Ocením jakýkoliv zdroje (na ofiko stránkách jsem našel jen, že ho v krku měl, teoreticky je to nějakej komiks na téma Garruk vs Liliana, ale fakt nevím)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    JOHNNYCAGE: dečky i s jinou než mtg/fantasy tematikou, ideálně i možnost printu vlastního artu. Nejbližší službu jsem našel až v německu, u nás ani ťuk.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JOHNNYCAGE: Merch vseobecne - tricka a tak, ale i ruzny postery.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JOHNNYCAGE: Ne že bych bez toho nedokázal žít nebo že by se to nedalo koupit v zahraničí, ale napadaj mě romány.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Zdar, prosimvás chystám se v blízké době rozjet eshop primárně zaměřený na MtG produkty a pokud vám tu nevadí malý průzkum, zajímalo by mě co vám na dnešních eshopech v tomhle oboru u nás chybí.
    Jak co se týče sortimentu, tak služeb. Osobně mě celkem štve že nikdo pořádně nenabízí platby online a například knížky/comixy co v poslední době vycházely, asi proto že to prostě neni v češtině :) Budu rád za jakýkoliv názor/návrh/přání. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam