• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JANDOS: ja porad potkavam "baked cat" decky. A prekvapujeme ze nepotkavam casteji mono black aggro, velice solidni deck (kterej teda v sobe ma asi 32 rares, idealni cas si to zahrat)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    simic flash, simic flash, simic flash ..... zzzzzzz :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Á jaké krásné karty, takové Disintegrate či spell blast by se krásně hrály i dnes
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Tak se mi dneska podařilo v šuplíku objevit zapomenutý poklad - krabičku s MC z devadesátek a moje první kartičky MtG - čtvrtou edici, kterou jsem našla kdesi na schodech a první (a zároveň poslední) českou edici magicu - první Portal. Krom toho a tam byl i český DoomTrooper ;-)
    DRUI
    DRUI --- ---
    JOHNNYCAGE: beru levej, diky moc!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JOHNNYCAGE: Pouzil jsem ten pravej, diky.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Pokud se někdo nedostane na prevko...

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LUKEH: no pomohl by se zbavit threatu na stole. S 3/3 potvorou si docela poradim. S tím jsem měl casto problém, když se jim tam něco podařilo protlačit brzo tak byl problém. Před rotaci T1 ebon Legion knight a t2 adanto vanguard a mohl jsem scoopovat. A PW sice není s flashem ale tenhle je fakt dobrej
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: to je strašnej deck... ten chci.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    JULIAN: oko je v tom úplně k ničemu...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Zkoušel jsem simic flash, nemám to komplet, chybí mi tam dvě lišky a ten zelenej anticipate 4x, možná ještě něco, ale pořád je to dobré i tak. A mnohem méně často potkáváme malého (teď jediného) teferiho. Ty lišky jsou OP, to vrácení s 3/1 litacem za tu manu navíc též stojí. Uvažuju že bych tam zkusil dát Oko, sice synergii s ničím nemá ale na 3 mana slotu toho moc nemám a tenhle PW je libovej.
    Jak jde standard 2020 vám ostatním?
    MATHES
    MATHES --- ---
    DRUI: hralo to pec, oko, 0/4 mill zed, 1/4 odtapni artefakt a zabijelo to troll kingem, kteryho recykloval porad dokola
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja nakonec 6-6 s timhle MATHES: bohuzel tri prohry byly na to ze sem uplne brutalne floodil, ale fakt neskutecnym zpusobem
    DRUI
    DRUI --- ---
    Tak to vypada, ze se lidi rozkoukali. Zbytek 8 proher v rade :D
    DRUI
    DRUI --- ---
    MATHES: UG Food selfmill? Mas nekde priblizny decklist? To me zajima! :)
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    Já jsem na sealedu překvapeně koukal na Midnight Clock. Do UB decku jsem to dal ze srandy a ono to vyhrálo minimálně 5 her, takovej osobní Timetwister.
    Za těch 10 matchů mi formát přijde jenom o trochu míň grindy než Dominaria sealed a mill karty jsou tak relevantní klidně v maindecku. gl na prefku
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Na prvni draft, neni spatny!
    image
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATHES: Asi neumím hrát tak dobře jak ty, já to s tím pětkrát projela T_T
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: pockej pockej, proc bych to mel odehrat co nejdriv? proc nepockat na to az se meta ustali abych si to vyzkousel na ostro?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: odpovedel jsem takhle, protoze tu vsichni resili ten event a deckbuilding v jeho ramci. navic mi prislo dost podivny postavit si deck a utratit za nej komplet wildcards ve chvili, kdy si ho muzes zdarma vyzkouset. krom toho ty symboly na konci mely naznacit pokus o humor, ale evidentne ses na me jeste nabrousenej od toho tvyho bullshitu s "min random bo1"

    k tomu jsem se uz fakt nechtel vracet, protoze i pres "min random distribuci zemi" je BO1 proste daleko vic random, nez BO3 a vysvetlovat, pocitat ani kreslit ti to fakt nehodlam.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MATHES: Hele a proc vzdycky odpovidas uplne z cesty ? To je jednorazovej event na vyzkouseni karet na 12 her a nema to s vycraftenim baliku pro tebe co delat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam