• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    BURKHAR: Hrál jsem dost podobnej a byl to totální průser. V tom eventu zkusím tvůj list a strašlivě tě prokleju, když to nebude fachat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Legion Warbosse mám rád, ale přijde mi v kombinaci s Kavalkádou horší, než Čandra. Do sideboardu určitě (místo třeba Gingerbrute, když bude mít soupeř ničení artefaktů) jo. Ale ještě nemám dost divokejch karet, abych to postavil, je to docela T1 bych řekl. Nedejbože to kupovat fyzicky (i když, hehe).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Až na jednu výjimku jsem to hrál vždycky za Spectacle (rozuměj, snažil jsem se šetřit jednu manu na Shock / Skewer the Critics), protože prostě dáváš damage furt.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BURKHAR: zadnej legion warboss? a ten skewer critics, jak ses s tim jako sorcery spokojenej?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož jsem na Areně vyzkoušel to jejich Play any Deck s mono red aggrem a 8 výher z 12.

    Cavalcade Turbo
    2 Castle Embereth (ELD)
    4 Cavalcade of Calamity (RNA)
    4 Chandra's Spitfire (M20)
    4 Chandra, Acolyte of Flame (M20)
    4 Dwarven Mine (ELD)
    4 Fervent Champion (ELD)
    4 Gingerbrute (ELD)
    4 Light Up the Stage (RNA)
    14 Mountain (C19)
    2 Scampering Scorcher (M20)
    4 Scorch Spitter (M20)
    4 Shock (M20)
    4 Skewer the Critics (RNA)
    2 Torbran, Thane of Red Fell (ELD)
    AFRI
    AFRI --- ---
    PATRIKSIMA: constructed jsem jednou dolezl na Diamond 1, tesne k mythicu, jinak vetsinou vyssi plat, nizsi diamond. limited ted nehraju.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    PATRIKSIMA: Constructed Gold 1, Limited nejnižší Platinum. Ale s rankama moc nemá smysl si dělat hlavu, i když vzestup ranky znamená, že máš 50%+ win percentage, což je obecně uspokojivé.
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    JULIAN: vsetky univerzalne som uz aktivoval, ale na kazdu ediciu mozes aktivovat jeden kod z boostru na 6 booster boxov, tak ci niekomu neostal z m20ky, war of sparks, alebo edici ravnica (aj ked vacsina ludi to asi povyhadzuje :))
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BLACKDRAGON: mrkni sem: https://www.reddit.com/r/MagicArena/comments/b7dpfp/all_revealed_mtga_codes_updated/
    je to docela udrzovane, vypada to ze se daji porad dostat 3 decky z kazde sady
    JEENA
    JEENA --- ---
    BLACKDRAGON:

    nějaký kódy jsou tady JANDOS:

    a potom na nástěnce, je to průběžně updatovaný, takže by tam mělo být +- vše
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ahoj, zacal som s arenou, nemate nejake reedim kody na starsie edicie, pripadne 20ku? (mam uplatneny iba na throne of eldraine z prerelease), vopred diky ak mi niekto posle do posty ;)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: aha! uz to chapu, diky
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: May je jen na moznost precilovani a nejaky cil se zvolit musi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    tj je to problem interakce v arene, tj musim si zapnout full control a odmitnout target te kopie?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: ale clover rika "may"?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Jestli je na stole jen jeden cil, kopie ho automaticky zacili, puvodni spell tak vyfizzluje a jde do hrobu
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Muze mi nekdo vysvetlit tuhle interakci? Mam Lucky Clover, zahraju adventure kartu s targetem (treba murderous rider) vyberu target, kouzlo se zkopiruje, kopie ale bud nema target, nebo odmitnu target vybrat. Vysledkem je, ze adventure kouzlo je v hrobe, ne v exilu. Tj nemuzu zahrat creature cast. Proc?
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Akorat teda jak je to "omezeny" na 12 her tak najit soupere trva cim dal tim dyl :( si tedka zkousim adventure deck a soupere hledam klidne 2 minuty.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JANDOS: ja porad potkavam "baked cat" decky. A prekvapujeme ze nepotkavam casteji mono black aggro, velice solidni deck (kterej teda v sobe ma asi 32 rares, idealni cas si to zahrat)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam