• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    V0IT
    V0IT --- ---
    T_RAVEN: v commanderu (brawlu) se rozlišuje barva karty a identita karty, dám příklad:
    Yasova Dragonclaw - barva jenom G, ale identita UGR
    Surrak Dragonclaw - barva i identita UGR
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    MATHES: aha! mas na mysli v commanderu (prip. i brawl?) pro commandera (tzn kdyz je kenrith commander tak balik muze obsahovat vsechny barvy, kdyz ale vylozim happily ever after tak vsechny barvy musi byt v mana cost pernaments v battlefieldu (nebo explicitne uvedeno na karte ze je vsech barev :))?
    MATHES
    MATHES --- ---
    T_RAVEN: ano, ne

    artifact creature se pocita jako artifact i jako creature
    kenrith ani golos nejsou vsech barev. takhle se to bere jen v commanderu, ale napriklad tenhle vasik ti staci

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: presne tak, scyfall je dost mocnej. https://scryfall.com/search?q=not%3Areprint+e%3Am20
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    nevite pocita se artifact creature jako 2 card types pro happily ever after? ... a pochopil sem spravne ze pro tu podminku s manou staci jedna karta, treba kenrith nebo golos?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATEEJ: určitě to půjde nějak dát dohromady na scryfallu
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Nenapadá vás, jak zjistit karty, které poprvé vyšly v nějaké edici, třeba v Core Set 2020? Může to jít nějak přes gatherer? Pokud jo, tak jsem na to nepřišel.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Pokud někdo nepoužíval kód prevka M20 zkuste:
    2FT-QraP-JzE
    netušim jestli to ještě jde...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FORACE: Spitfire je top top top do kalamity!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Experimental Frenzy základ každýho mono red (někdy i mejnu) sajdu, souhlas. Ale já to kouzlo nemám rád, takže ho nehraju. :D
    FORACE
    FORACE --- ---
    Torbran je brutalni, castle solidni, zkusil sem i dve kopie Dwarven Mine, a za me nehrat. Tokena sem udelal dvakrat, kdyz uz nebyl moc relavantni, casteji me sla jako tapla.
    FORACE
    FORACE --- ---
    tak 8:4 s moji kalamitou, a 3 prohrany hry sem mel soupere na 1 zivotu, ale pak se doslova z toho vyzral food tokenama. Jednou sem vypumpoval spitfire na 25/4 a souper mi ho bouncnul Brazen Borrowerem, skoncil na 1 zivote a pak to otocil, pekna hra..
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    nebo teda takhle, jasne, uz to chapu, nechas ho bloknout a pak zrusis prevent.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    FORACE: experimental frenzy urcite proti midrange deckum. spyglass proti Oko tez mozny. jak pomuze bonecrusher proti tomu ptakovi? to si nejak pletes
    FORACE
    FORACE --- ---
    JULIAN: nekombil bys prekombenej deck co neni kombo deck :D

    me to makalo velice slusne, a dost casto sem daval s haste spitfirem za 15+ DMG.. vlastne me ten deck behem par dni dostal na Platinum dve sezony po sobe..pak uz mi to moc nemakalo a na postup na Diamond sem hral neco vic kontrolniho co melo lepsi moznosti v sajdu..

    tady ted bude dost chybet Fanatical Firebrand, ten byl soucasti komba se spitfire dost casto.
    ale zase do sajdu pribyl Bonecrusher Giant, jako cesta jak se zbavit toho ptaka s protekci na cervenou, kterej je dost neprijemnej. Ale dal se obcas pretlacit (tady dost makalo Heartfire).

    Co vubec sajd k tomu: Lava coil, Fry, Tibalt, Bonecrusher Giant, Chandra, Fire Artisan?, Experimental Frenzy?, Krenko, Tin Street Kingpin? Sorcerous Spyglass? extra Warboss? neco na artifakty?

    no udelali ste mi chut si konecne pustit tu 12 games challenge :D jeste sem na eldraine vubec nemel cas a rychlej cervenej deck bude ted idealni, stejne ted nemam zadny napady na naky zajimavy brew
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    FORACE: jinak souhlas s tim ze heartfire mi prijde lepsi, plus 4x mine je fakt moc. Precejen jak casto se dostanes na 4 many a ta 1/1 ma porad smysl? Klidne bych to tam nehral vubec
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Fervent je super v mirroru ci proti nejakejm token 1/1 deckum. Driv se tam hrali ti Grim typci s amass, ale tohle ma haste. To stejny gingerbrute, ty 3 zivoty co ti to umi dat je k nezaplaceni, to je vynegovanej (neexistujici) blesk. Spitter je klasika a vic 1/1 bych tam uz osobne nedaval.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: BTW, posledních 9 her jsem (po třech výhrách) začal nahrávat, tož to prostříhám, jak budu mít chvilku a pošlu gameplay video. Včetně těch proher. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Asi tak, tohle je čistě tlak od prvního kola.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FORACE: Fervent Champion mi přišel skoro vždycky na draw, takže super (taky výborný proti jednomanovejm 2/1), druhý kolo Kavalkáda, třetí kolo Chandra's Spitfire a už to frčí. Nový landy fajn, Dwarven Mine by možná zasloužil nějakej ekvivalent Accelerate. Scampering Scorcher s Čandrou top. Spectacle kouzla prostě zlatý hřeb. Bavilo mě to.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    FORACE: nekombil bych uz tak dost prekombenej deck. ano, torch + spitfire+cavalcade+ dalsi 1/1... je hezky, ale tohle fakt neni kombo deck.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam