• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    Announcing the Pioneer Format | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...?c&fbclid=IwAR0ueefh9HI0fqlfgCqJNor9EpeN_NNpfzw8zO_d8KCROoZgBqSn4bbTPzQ

    Novy pioneer format - fetchky dostali banhammer rovnou, protoze michani trva moc dlouho
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tak Oko prezil :(
    Novej format pioneer od RTR dal ....
    ASYD
    ASYD --- ---
    jop, zrovna u tehle karty to tam je od zacatku...laaaaame
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    WRATA: pekny:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    HOBORG: Tapnul svyho Paradise druida pro manu, Okem nu ho dal a pak ho schoval Deputy of Detention a tim padem schoval i souperova Paradise druida.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    WRATA: nejaky info nebo video? :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Mně ty Oko+Nissa decky přijdou horší než Golos. Proti němu můžeš něco vymejslet, bejt rychlej, sideboardovat, ale Oko+Nissa deck je sbírka super silnejch karet, hlavně ty dva PW. Na MCV bylo 40 procent Golosů a do top 8 se dostal jeden. Oko+Nissa bylo 23 procent a do top 8 se dostaly čtyři. Asi jim pomohlo, že všichni byly připravený na Golos, ale stejně.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    jako oko vs oko byly dneska hezky matche, ale proti spouste decku je to fakt cancer
    WRATA
    WRATA --- ---
    JANDOS: JULIAN: Jo no, jestli v pondeli neoznami ban fieldu a oka tak si dam pauzu
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JANDOS: deck mel pojmenovany "T3 nissa" :)) jako fandil jsem mu, ale tyhle food decky to je cancer stejny jako golos
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    To je strasnej standard tohle. Oko, Oko, Oko (kteryho hrajes ve 2. kole) Nissa ve 4. kole ..... Skoda ze Stan mel naprosto sileny handy. Nikdy bych nerekl ale nakonec jsem fandil mono red.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PSYCHO: S tim bych nepocital. Theros bude na konci ledna. Spis bych to tipoval s Lairem
    YETTY
    YETTY --- ---
    NECRO_BUTCHER:
    Pro Tour Return to Ravnica: Finals
    http://www.youtube.com/watch?v=SZDaM4VpSBk


    Pro mě je tohle legendární. Tuším, že po turnaji zabanovali Second Sunrise.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: No ja dougam, ze ta MacOS verze fakt bude jeste pred Therosem...
    WRATA
    WRATA --- ---
    PATRIKSIMA: Hraje uz pekelne dlouho https://en.wikipedia.org/wiki/Stanislav_Cifka
    A dneska tam predvedl 400 IQ play jak svine
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    PATRIKSIMA: cifka ho hraje dlouho, má rád divný decky (snad vyhrál nějakej pro tour nebo tak s "eggs" nebo jak se ten deck jmenoval.. šílenej kombo deck), k heartstonu přešel jenom pro vyšší price pool..
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    V0IT: to byl pěknej moment :-)
    V0IT
    V0IT --- ---
    V0IT: i na Pro Touru se matche odehrávají podle příběhu Eldrainu

    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    ASYD: nebo navždy...
    ASYD
    ASYD --- ---
    Nikdy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam