• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: uz jsem se smazal, myslel jsem, ze reagujes na me a ne na jandose:))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Warlord byl v Hastalsky (puvodne, nevim jestli se pak stehoval), tou dobou existovala vlastne jen Grossmanka, Jednorozec, maly DD na Jindrisky a to bylo vsechno. Co vim ja teda... Bavim se o letech kolem 96-98
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Na Zizkove u metra Krizikova
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JANDOS: nn, Warlord v Hastalsky...
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: huh? starou najadou je myslena najada v dejvicich, nebo?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ja vim, ale tak zacal se vytahovat Exil a tou dobou uz treba Najada nebyla...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    My chodili na zakladce do toho obchudku co byl na hradcanskym namesti. To byl warlord ? Byla doba kdy byl Ice Age a Homelands, vtipny ze vlastne jedny z nejsrackoidnejsich setu ever, ale my stejne moc neumeli anglicky takze ty karty s dlouhym textem sme nehrali :) A potom sem mel tak 18 let pauzu az do RTR
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: tak stara najada je v kontextu mist jako warlord a ogri doupe dost novota:D

    ale jo byla fajn. teda krom ty stary pani odnaproti z baraku, co na pulnocnich releasech travila celou noc u okna a pokrikovanim na kohokoliv "jdete domu".
    RUI
    RUI --- ---
    JANDOS: Jojo, byly to moudré ženy. Jen úplně neměly pravdu, když tvrdily, že za půl roku si na ty kartičky ani nevzpomeneme :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    RUI: tvl, ja jsem se uz lekl, ze nikdo nezmini starou Najadu.... :D Pak jeste Outpost, ten byl jeste pred Exilem...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    RUI: To udelaly dobre :)
    RUI
    RUI --- ---
    Jé, úplně jsem se zasnil, jak jsem se rozpomněl na svoje dětství – chodili jsme jako malí kluci do Comicsu, Warlordu, Ogřího doupěte, staré Najády a jezdili do Kralup. K tomu jsme měli lokální místa na Praze 4 – Wales v Nuslích a pár různých stánků na Hájích, kde se občas i konaly turnaje. Ještě si pamatuju, když jsme se v půlce devadesátých let jako asi desetiletí kluci s kamarádem dočetli v Legendě o velkém turnaji v menze ČVUT v Dejvicích a umluvili maminky, aby nás tam vzaly...bohužel když na místě spatřily, jak vypadají členové MTG komunity, odvlekly nás zpátky domů a zakázaly nám s lidma od kartiček kamarádit.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    MATHES: hmm ne jakozto zkuseny kartickar jsem vedel ze to brzo umre kdyz osnamily jak bude vypadat dalsi edice chilli Dvě věže... tak jsem to prodal a poridil si Orkz & Goblinz
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEMENCE: ha, to bylo jak umrel LOTR, vid? #beentheredonethatgotthetshirt
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    MATHES: to ja jsem slibil ze do toho dorostu :D takze jsem byl oukej :D
    a kdyz jsem se pred pulrokem oholil tak jsem na to dostal dozivotni zakaz(skoro od všech), takze jsem spoko....

    ja jsem hral MtG. Doomtrooper, StarTrek TCG(obe generace),LOTR a rikal jsem si ze uz asi karticky hrat nechci...
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEMENCE: taky jsem to chtel zkusit, ale rekli mi, ze nemam jeste dost dlouhej plnovous a malo smrdim:D
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    MATHES: Ogri Doupe pro me nejvic zlomovy... Tam ze me prestal bejt blbej kartičkář ale šel jsem tahat figurky a hazet kostkama... :D :D :D
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    SKUNK23: noo ja jsem v ty dobe jak rikam byl ucho ze zakladky takze ja jsem na pivo nechodil... jj to byl komix a tam pak nejak prudili bankeri taks e to presunulo do Dracaku ktery byl v pasazi Jiriho Grossmana. Jinak se to jeste prodavalo na Staromaku v Jednorozci a jeste v Jindrissky byl nejakej kramek... dokonce tam prodavali i starsi boostery jako Alliances v dobe kdy vychazel Masq block...
    Myslikovka je mul omyl protoze to byla Mikulandska... a v Hastalsky Warlord, to byklo zname svacenim kluciku....
    MATHES
    MATHES --- ---
    na to jsem maly pivo moc, ja objizdel "velkou trojku" - ogri doupe, warlord a outpost.

    Nejradsi jsem mel ogri doupe, bo to bylo hned u narodky, outpost se taky jeste dal, jenom uz jsem musel pres reku.

    Warlord byl na tak skvelym miste, ze kdykoliv jsem tam sel, tak jsem si nebyl jistej, jestli to najdu, nebo ne:D
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    DEMENCE: Sry ted to ctu poradne a ty zminujes Draci doupe sem predtim prehledl
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    DEMENCE: Mysliš tu pasaž na Nám. Republiky ? krámek se jmenoval Comix mam dojem. Do nej se vesli tak 3 lidi i s prodavacem a bylo tam narvano :D Pamatuju, ze jsme vetsinou zevlili pred nim a menili tam karty s lidma co nemeli moc tucha. A pak sme tam odsud chodili do Slovace jak uz tu bylo zmineno, ten trh byl super pivicko, klidek a u toho karty s kamosema...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam