• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: Dik za odpoved :) Takze to proste kiupim tady nebo v NL podle toho kde co najdu :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PSYCHO: Rytir ma pomerne kompetitivni ceny. Co se tyce commanderovych kusu, tak tam muze dochazet k pomerne znacnym rozdilum v cenach v EU a USA, kde v EU by to melo byt levnejsi. Ale obecne jsou karty vetsinou v EU levnejsi, protoze MCM.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Hele jak je na tom cena karet v CR, aneb, potrebuju koupit nejaky drazsi kusy do commanderu co stavim a premyslim, jestli ma smysl je koupit v Rytiri, az priletim za par tydnu do CR, nebo jestli to vyjde uplne stejne jako kdyz je vezmu nekde z cardkingdom, nebo jinyho kartickovyho webu, draz nebo levnejc?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OBOJETNIK: to bude ono asi, dik! pro priste
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    reroll questu nejde vždy, když se objeví hláška, že nějakej event skončil a že jste dostali reward. Stačí restart klienta a rerollovat jde...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    za posledni tyden se mi to stalo dvakrat, dnes podruhe. dostal jsem novej quest, nesel rerollovat
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Nn, klasicky jako vzdy ve stejnym virtualu. Tyden jsem to nezapl a pak prisel jen abych zjistil, ze ze tri 500g questu nemuzu zadnej rerollnout.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: mne se to stalo na novym zarizeni - taky tak?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Mel jsem stejnej problem o vikendu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: hmm weird, nic jsem ne-rerolloval a nejde mi to:/ ledaze bych se nejak divne ukliknul a nevsiml si toho
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Jde re-rollovat 1 quest denně, přičemž den začíná a končí v 11:00 SEČ.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Huh?! Od kdy nejdou re-rollovat questy v Arene?
    ASYD
    ASYD --- ---
    Lol
    MATHES
    MATHES --- ---
    NOV 5 – BRAWL BAN ANNOUNCEMENT
    MTG Arena Effective Date: November 5, 2019

    Brawl:

    Oko, Thief of Crowns is banned.
    This includes using Oko, Thief of Crowns as your commander or as part of your deck. As a general reminder, Direct Challenge outside of Tournament Mode does not enforce card bans.

    REGARDING PLAYER COLLECTIONS:
    Players who have Oko, Thief of Crowns as part of their in-game collection on MTG Arena prior to this announcement will not be receiving Wildcards as part of this update. Oko, Thief of Crowns is still playable in all other formats and events.

    A NOTE ON WEDNESDAY BRAWL:
    Players will need to restart their client at any point before the start of Wednesday Brawl on November 6, 2019 at 8 a.m. PT for Brawl decks containing Oko, Thief of Crowns to appear unplayable. Otherwise, players will not see that their deck is invalid until they hit “Play” (which will cause an “Invalid Deck” error message to appear).

    https://forums.mtgarena.com/...?fbclid=IwAR3DSL1ckmiqhI1IzdutMDc7s7LoLzmzBaBU4owC-_btnY8gTrHB8OHyQ5g
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOHNNYCAGE: Je to docela v pohodě, musí to mít trošku "show" prvky.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: jo je to retard :-D ale je to tak zajímavý že se to dá vydržet
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: jeden z nejsilnejsich decku se ukazal bejt mono-g devotion a ukazalo se, ze impulse, kterej ti na stole necha jednu manu pro nykthos, byl az prilis dobrej:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    JOHNNYCAGE: ale clovek si musli odmyslet cringe intro a vystupovani

    jinak pekny, no
    WRATA
    WRATA --- ---
    JOHNNYCAGE: Hral se tefac za foresty, no good.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Turingův stroj v MtG decku... větší úchylárnu jsem dlouho neviděl co se týče magicu :-)

    I Built a COMPUTER in Magic: The Gathering
    https://www.youtube.com/...PDLA&fbclid=IwAR0qTxXN9BNqSD_G2OCVhjsOsUYF-tqGmG7uu8W3WMXenrz6hWcW-ZNgs5o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam