• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ASYD: podle mě jsou to taky neuvěřitelný slátaniny
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Mystery Booster Playtest Cards Visual Spoiler
    http://www.magicspoiler.com/mtg-set/mystery-booster-playtest-cards/
    ASYD
    ASYD --- ---
    presneeee
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    nechapu že ještě nezačali prodávat figurky planeswalkerů apod. Když už píšou knížky, tak tohle by se nabízelo
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: me treba fakt dodneska otravuje, ze angrath je v knizce v gaywatch party, ale podle karty by mel bejt uplne jasne bolas sided. stejne tak to jak to vyresili s lili bylo takovy dost prapodivny
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Naprosto. Vlastně mě baví znát jen tu kostru a detaily si skládat dohromady z názvů a flavor textů.
    Ale úplně bez příběhu to je o ničem. Třeba taková M20 měla jako core set svoje specifika, po herní stránce se nedala dost dobře srovnávat s ostatními sety, ale když jsem se nad tím zamyslel, tak nejvíc mi na ní vadila absence nějakýho settingu nebo příběhu, to dělalo minimálně 50 % toho, proč mě M20 drafty moc nebavily, i když to s draftováním samotným nemá nic společnýho.
    ASYD
    ASYD --- ---
    BELIEVER: jj, takhle to vidim taky
    me staci jakas kostra pribehu a zbytek si clovek dovymysli z karet
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: no je fakt že ten jeho masterplan "tady si sednu a budu se všem tlemit jak sem je ochcal a misto abych je zabil když to jde tak je nechám něco vymyslet" byl takovej dost retardovanej ve finale :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    navic neuveritelna do-oci-bijici stupidita "nejchytrejsiho" zaporaka multiversa
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: je tam extremni nekonzistence karty vs knizka, behem bitev se gideon s lilianou teleprtujou pres mesto sem a tam a Nahiri + Sorin je uz jenom na "bonus"
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Já třeba ty knížky nečtu, ale stejně se mi líbí, že za těmi kartami je vždy nějaký příběh, který se útržkovitě dá poodhalit z flavor textů, názvu a obrázků.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: mě to furt přijde dobrý, jako napsaný to bylo tak 6/10 a nějaká ta nelogičnost se tam rozhodně najde ale celkem jsem se bavil. Kdyby to byla slabší z knížek a k eldrainu zas vyšlo něco pořádnýho a ne to hovno co vymysleli, tak by to bylo fajn. Jinak pro mě furt nejlepší Amonkhet asi z poslední doby.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENOUSH: jj presne War of Spark byla vlastne fakt picovina, kdyz se nad tim clovek s odstupem zamyslel
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Povídek bylo v posledních blocích fajn hned celá řada (za mě třeba Tarkir a návrat na něj v 2019, ale třeba i Amonkhet a Ixalan měli drive). War of Spark byla strašná a nutil jsem se to dočítat (což při té délce je s podivem). Flavour a náznaky příběhu na kartách mnohonásobně převyšovaly napětím a nápadem celou knihu a řada z těch věcí, které se objevovaly ve spoilerech karet pak ani v příběhu nebyla.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ok. tedy asi vec vkusu
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: vetsina, z tech co tam vydavali, byla docela ok, ale knizky jim fakt nejdou

    ono jde o to, ze i war of the spark byla vlastne hrozna picovina, ale kvuli tomu hype kolem si toho nikdo vlastne moc nevsiml (vcetne me)
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: a ty jsou jakoze "kvalitni"
    ale jasne, hyperbola... tezko nadesignujou neco co nema vubec zadny doprovodny dej

    jsou to stejne ale hovadiny
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: to je ale hovadina, cos prave rekl.

    spis by se meli vysrat na knizky a vratit se k tem kratkejm povidkam na webu
    ASYD
    ASYD --- ---
    JOHNNYCAGE: Gaywatch + LGBT driven romance = velke spatne

    Mozna by udelali lepe tu hru nedoprovazet vubec zadnym pribehem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam