• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    počkat, součástí toho friend listu není chat? vlastně, že se vůbec ptám ...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: nekdy, mozna, treba, 2025... nebo tak...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: Nebo treba Draftpody!!!
    ASYD
    ASYD --- ---
    AGENTCOOPER: Ze budes mit seznam lidi a tim moznost si s nima jednoduse zahrat... teoreticky zorganizovat turnaj s konkretnima lidma (pokud to dotahnou)
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    TOTALLYDIZZIED: imho to dela primarne cryptic co provozujou star trek online
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    Wizardi si nechali udělat MMO od Arc Games (mají na svědomí F2P MMO Neverwinter, not bad)

    https://www.playmagiclegends.com/ - signup do bety
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ASYD: neskutečný, tomu už snad nikdo nevěřil, že to někdy uvidíme :) a to jsem si zrovna řikal, že WotC už se v duchu jejich tradic na Arenu vysralo a budou tam dávat jen nový edice

    tak kdy uvidíme nějaký normální drafty a turnaje? 2023? :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    JJOXER: záměrně mám v turnajových balících každej basic jinej, a na chuť několik bílookrajových. Občas to vyhraje celý kolo ))
    ASYD
    ASYD --- ---
    Friends list v arene spusten
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Já jsem si občas vystříhnul obrázek z basic landy, aby se to nepletlo se skutečnou kartou a na ten jsem pak dával kostky na počítání many nebo devotionu. Přesně na tohle bych ty nové země použil:)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JULIAN: *OCD meter trembles*
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Me osobne se to libi, ale asi to hrat nebudu, jsem ten typ cloveka co si do baliku dava basic landy kazdy s jinym artem
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: na tohle jsem videl pouzivat dvacetistenny kostky ruznych barev, zeme jsem takhle videl pouzivat jen na pocitani many u stormu
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Me se to nelibi, vypada to jak energie v pokemonech.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    RORSCHACH: Prostě něco jako Entirely Normal Armchair ;-)

    Za mě je to ok, nijak zvlášť se mi to nezamlouvá, ale budu vidět naživo a uvidíme jaké budou foily...
    ASYD
    ASYD --- ---
    yes, sir
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    To myslim zní jako celkem dobrá strategie. Dáš si na stůl navíc pár landu jako "tokeny na počítání devotion" a v neštřežený chvíli si je nenápadně přesuneš k ostatním zemím :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    RAFAELL: podle poctu mana symbolu v permanentech pod tvou kontrolou
    taky se to da pouzit na pocitani many v poolu
    MATHES: nic formalniho...spousta lidi na netu tenhle ucel nadhodili hned a mne to taky sedi, sam bych to tak pouzil... resp. na nic jineho bych takovy "land" ani nechtel
    RAFAELL
    RAFAELL --- ---
    ASYD: tomu moc nerozumím. manadevotion je přece podle manacostu pernamentů tvojí kontroly ne ?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: uhm... coze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam