• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    PSYCHO: Musis dat balistu za 4 protoze pak prijde se 2 counterama a muzes to zacit roztacet. Videl bych to nejaky GW kvuli akceleraci
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: ja vim, ale CC musi byt dva, ty zbyvajici dve potrebujes na aktivaci Helioda. Druhej token na balistu prijde z treba z Ajanis Welcome zahranym v prvnim kole.
    WRATA
    WRATA --- ---
    RUI: To nelze zejo, ty sady sou davno v printu. To by museli objednat komplet reprint a to se nevyplati. Co si pamatuju tak release oproti designu je zhruba 6-8 sad pozadu. Ciste STD sad teda, suplementarni produkty jako commander, masters veci atd nevim.

    Imho se odehraje Brusel kde vsichni pojedou Heliod kombo a v pondeli prijde ban.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: myslel CC 4 si myslim:))
    RUI: to zni zajimave docela
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: s balistou za 2, ne za 4, jinak mas pravdu.
    RUI
    RUI --- ---
    WRATA: Asi máš bohužel pravdu - já doufal, že se třeba v půlce roku 2019 WOTC chytli za nos a ještě nouzově odstranili z dalších dvou tří sad největší šílenosti, ale reálně nás spíš čeká ještě rok přestřeleného power levelu a pak dva roky vysláblé nudy.
    WRATA
    WRATA --- ---
    RUI: Vsechno do konce roku bude mit nesmyslny power level bohuzel. Ty sady uz jsou davno nadesignovany.

    A jako Heliod je strasnej ulet. Minimalne na Pioneeru (a mozna i modernu) by mel dostat instaban protoze s nim na stole a Balistou za 4 znamena instawin ve 4tem. Na Modernu ses to schopnej udelat ve druhem kole kdyz prijde nutela. To bude situace jak s Hogaakem a vsichni budou mainovat bile leyliny....
    RUI
    RUI --- ---
    MATHES: Podle mě je to v některých situacích lepší než Past in Flames i Yawgmoth's Will, konkrétně kvůli tomu, že karty zahrané z hrobu pak nejdou do exilu. Land, Lotus Petal, Underworld Breach, Lion's Eye Diamond a Brain Freeze je T1 win. Mám obavy, že Theros ještě bude mít power level roku 2019...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: vidis fenix me nenapadl vubec, to by fungovat mohlo.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Imho se bude dat hrat v tom UR selfmillu s fenixama na STD
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRADECAK: Exile 3 karet za kazdou kartu, co chces zahrat, je fakt hrozne moc. ledaze by to byl nejakej self-mill, coz zni myslim dost ambiciozne, navic to proste bude v porovnani s PIF a YW o hodne pomalejsi, protoze proste potrebujes dostat karty do hrobu. Navic se to extremne nekombi s delvem.
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    MATHES: Horší než Will to samozřejmě je, ale potenciál to podle mě má. Je to o manu levnější (o 2-3 než Past), v jiné barvě apod. a pád kouzel z toho hrobu díky tomu zahrát ve stormu zvládneš. S takovým Wheel of fortune apod v tom hrobě určitě bude pár přebytečných karet.
    RUI
    RUI --- ---
    WRATA: Jenom ještě pro pořádek, aby to někoho nezmátlo - tokeny tyto triggery také spouští, i když v hrobě neskončí (technicky se tam totiž mihnou do příští kontroly state-based effectů).
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    A musi to byt battlefield - graveyard. Discard z ruky do hrobu se napriklad taky nekvalifikuje, protoze do hrobu jde spell a ne creature.
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    dik
    WRATA
    WRATA --- ---
    T_RAVEN: Ano, ale musi skoncit v hrobe. V pripade napriklad RIP nebo Leyline of the Void k triggeru nedojde
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    T_RAVEN: podle mě kdykoliv jde o přesun Battlefield -> Graveyard tak je to "dies" a je jedno jak
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    "when creature dies" se vztahuje i na pripad, kdy se do hrobu dostane kvuli -x/-x ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam