• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    BURKHAR: nechapu. co jsou 'karty co z toho padaj'? copak tam je nejaky jiny reward nez jeden ten Rhys?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ty karty co z toho padaj jsou prostě dobrý. A nestojí krystaly, ale jenom vstupný do eventu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ad Brawl, stojí to za to. Hra 25 minut a bránil se bránil.



    EMZA
    EMZA --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    _DOMINIK_: Teď to jedu zas a ty máš ještě možnost 8 dalších dní taky. 10k jsou dva drafty, vydělat se to dá za dva večery s dvěma až třema dobrejma balíkama (rigged matchmaking, je třeba to střídat) - R Aggro, UB Control a G(W) Mana(Aury).
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: nemusi. primo spear ma tu abilitu jinak by tam bylo "equipped creature gets"
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: Musi to bejt equipnuty abys mohl tu abilitu pouzit? Nemusi, ne?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    _DOMINIK_: Jo, hraju to a je to super, fakt dlouhý a zábavný hry na solidní úrovni.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: ty bohové dostávaj na prdel ze všech stran tohle se jim líbit nebude :-D
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: dyk je Siona jen ucko, zadna super hvezda - visjak:))
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tyjo mně ty TBD arty nějak nesednou, hlavně ty s lidma, a to mám staré Řecko hodně rád.

    Přijde mi, že hodně z těch karet má buď nenápaditou nebo nevhodnou kompozici. Na spoustě obrázků zaniká, co je na nich nejdůležitější Siona - má na obrázku tři další velký postavy, z nichž dvě vypadají stejně jako ona, jen mají helmu, takže by Siona klidně mohla být jedna z nich. Tohle není portrét legendární, unikátní postavy, to je obrázek nějakýho vylodění nebo co.

    A ty souhvězdí, ač mi to přijde jako herně dobrej nápad, na většině obrázků vypadají prostě divně, jak už tu někdo psal.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    LUKEH: já hraju hlavně commadera a limited povětšinou jen na prewku...baví mě tematicky propojený sady (jako byl teď Eldraine) s nápadem...

    U novýho Therosu se jednak vrací ságy, což je mechnaika, která se mi strašně líbí a všeobecně enchantementy jsou můj fetiš. A spousta karet je hrozně pěkných na casual hraní.
    MATHES
    MATHES --- ---


    tohle vypada docela zajimave
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WIRUSS: v poho, mně přijde dokonce špatnej a ke všemu nudnej. Ale spoustě lidí se zjevně líbí, viz JEENA.
    Za mě tomu vůbec nepomáhá ani to, že na artu vypadá dost jako ten rybák z The Boys
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    No mě právě nepřijde nijak silnej prostě ok, spíše na STD místo asi moc nenajde, jo kdyby byl za 3... Ale na Twitteru se kolem toho docela rozjela diskuze a nějak nechápu proč může mi případně někdo otevřít oči?
    JEENA
    JEENA --- ---
    ASYD: Mně přesně takovýhle walkeři vyhovujou. Zajímavej, střední power, má theme, trošku buildaround, musíš u toho trošku přemejšlet, a ne generic-value-autoinclude všude.

    Na druhou stranu jsem spíš casual hráč a chápu, že pro víc spiky lidi to může bejt vlažný takový.
    MATHES
    MATHES --- ---
    (velky duraz na slovo "skoro")
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: a to je dobre. myslim si, ze ten art je tak osklivej, az je skoro hezkej:D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: myslim že sem ho googlil a už něco kreslil a taková katastrofa to nebyla... Jako kdyby to byl nějakej common ale me oni to musej placnout na úplně boží rero takže na toho dementa budem koukat všude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam