• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    ASYD: wizardi klasicky nestíhají

    ASYD
    ASYD --- ---
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Na sobotní prewko v Chobotnici máme jedno poslední místo. Zájemci pošta.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: Agree.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PREVRACENY: Ano, ale u něj to bylo vidět hned po pár hrách v daných formátech, že zde něco nehraje... Pokud by první schopnost byla +1 a druhá -1, tedy po udělání Elka ho sejme blesk tak by patrně nebyl moc problém...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Bohužel je normální, že se banuje za pochodu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    KUTAS: Ano, trend je bohužel opačnej, ale stačí se podívat kolik karet z loňského roku přistálo na ban listu (a to dost pravděpodobně nejsme u konce) a jak rozložily snad všechny dostupný turnajový formáty. To mi nepříjde jako dlouhodobě udržitelná strategie, ale uvidíme ... :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    RORSCHACH: Proc by to Wizardi delali? Aby snizenim pwr lvl snizili i prodeje? Imho je ten trend uplne opacnej...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: Zajímá mě jak to bude vypadat s Emrym a jen s Mox Amberem (když nebude jiná možnost), jelikož dát do hry 2 artefaky zdarma není zas až tak problém (jasně, že větší než nyní)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    YETTY: Tak opal zpusoboval to, ze artefakt baliky byly posledni dobou tradicne hodne silne, treba predtim lantern control, kci kombo atp. Vzdycky se pokazdy rikalo, ze by se mel zabanovat opal, protoze rychla mana byla historicky vzdycky broken, ale az doted to skoncilo tak, ze dostal banan nejaky centerpiece daneho baliku. Takze za me je to dobre rozhodnuti, ktere snad trochu zpomali format.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    YETTY: Ano, i před tím než vyšel Emry byl ten deck silnej, teď by dělal vlastně to stejné jen hůř. Je mě líto, že tím zabili obě "affinity", ale asi nechtěli banovat další kartu z tohoto roku, navíc mě se design Urzy zamlouvá i lorově je dobrej, jen...
    YETTY
    YETTY --- ---
    MATHES:
    Máte pocit že museli banovat i Mox? Když vzali Oko...
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: tak jsem to myslel, je potřeba ten power level zase trochu stáhnout
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: jakoze neco strasne vyslablyho a nudnyho, na druhou stranu se super rozbitou mechanikou? to zkouseli prece v Kamingawa blocku. ta prvni cast zadani se jim povedla mistrovsky.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    už jen čekám, kdy příjde nějaká edice/blok ala Mercadian Masques :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    pokud me pamet neklame, posledni podobny fail byl phyrexian mana pokus (cruis + dig tam nepocitam, bcs ty pomerne kreativne fixnuli na pioneeru zabanovanim fetchek)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Oko se stava asi nejvetsim failem R&D testingu za hodne dlouhou dobu - po velmi kratke dobe je banned vsude krom legacy a vintage.

    Modern

    Mox Opal is banned.
    Oko, Thief of Crowns is banned.
    Mycosynth Lattice is banned.
    Effective Date (Magic Online and tabletop): January 14, 2020

    January 13, 2020 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...icles/archive/news/january-13-2020-banned-and-restricted-announcement?n

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    January 13, 2020 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...s/archive/news/january-13-2020-banned-and-restricted-announcement?etyuj

    Modern

    Mox Opal is banned.
    Oko, Thief of Crowns is banned.
    Mycosynth Lattice is banned.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    dneska na kole štěstí padlo asi Undo

    https://twitter.com/MagicEsports/status/1215772450933207040

    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam