• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    LUKEH: U nas ze skupiny nikdy. Limited jsme weak. Ale ted pojedou do Bruselu a pak asi az Praha
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Jede někdo na GP do Kodaně?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    LSV je skvělej, o tom žádná, ale koukat na něj je utrpení.
    By mohl před sebe strkat tu jeho Gabi a jen mluvit zpoza ní, to by bylo ideál.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    AGENTCOOPER: LSV je muj neoblibenejsi profik, na novy sady se tesim vzdycky hlavne kvuli extra dlouhejm limited resources - jak vypada mi bylo dycky jedno, uvedl jsem ho jako priklad toho ze i ty nejvic exponovany hraci halt nejsou zadni modelove (a jo, snazi se, ale posledni dobou mu to zda se zase prestava jit:)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    CHOBOT: jak rikas, tech "spatnejch" prikladu je o hodne vic, nez dobrejch; staci ceknout invitational karty, zvlast puvodni art solemna a voidmage prodigy:))
    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD: za me volejbal a pozemni hokej
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    STRANGERD: nj zrovna LSV je taky špatnej příklad, ten je skoro stejně šerednej jako Autumn, ale aspoň se poslední dobou snaží.

    Wotc to posrali když ztratili Kiblera, to byl jedinej mtg nerd s vizáží hollywoodskýho herce ))
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    CHOBOT: oni ti elitni MtG nerdi jsou celkove proste hrozny nerdi od pohledu, se staci podivat treba na The Ban Wagon co dela LSV a Matt Nass, tragedie a to oba vypadavali driv jeste hur - jinymi slovy pochybuju, ze Autumn vubec jde vyfotit, aby vypadalo nejak normalne... kdo chce videt hezky lidi, bude sledovat spis treba atletiku nebo gymnastiku, u MtG by me to ani nenapadlo ocekavat (zvlast kdyz sam na jakykoliv fotce taky vypadam jak mongol:)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    CHOBOT: na druhou stranu, jestliže to sdělení, které chceš poslat je: "MTG je hra pro geeks AF" tak za mě dobrý..
    Pro mě to docela dobře vystihuje komunitu.. :-) ( a tím bych velice nerad někoho urazil, just sayin...)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To je slusna nutela...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    I když necháš Autumn stranou, tak je to strašnej banner. Nechápu jak to mohlo opustit marketingový oddělení.
    Je to asi součástí absolutní neschopnosti wotc v online prostředí, marketingu se to týká taky, zdá se.

    A teda zrovna já proti transgenderu nemam absolutně nic, ale sebestylizace Autumn je imo zločin proti lidskosti.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Rodne pohlavi je muzske. Hormony bych rekl, ze bere.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    RORSCHACH: Co vím tak ne, ale řekl bych, že právě Arena.

    HOBORG: Marketing není jednoduchá věc a pokud chceš danou věc promovat a že tohle to potřebuje, tak jak na to budeš koukat, jako člověk co pořádně o MTG nic neví, kdysi ho hrál a teď ho Epic store upozornil, že existuje něco jako Aréna, spustíš a vidíš tuhle děsnou fotku. MTG není o vzhledu, ale krása bohužel prodává. Oni další 3 na fotce, nejsou nijak krásní, prostě normál tak nevím proč to vybrali takto a hlavně tam dali tuhle fotku. Celkově nasvícení promo fotek na turnajích je naprosto strašné...

    JOHNNYCAGE: Co vím, tak se myslím narodila, jako dívka, ale pak se nechala částečně předělat, možná bere hormony, ale vím, že se nechce identifikovat, ani jako jedno...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JOHNNYCAGE: Neco jako oni/jim, rekl bych, nebo pouzijes pasiv. Zrovna v cestine se da "genderove zabarvenym" zajmenum docela casto vyhnout, kdyz se trosku snazis. Treba misto vety "Autumn vyhral/a turnaj", reknes "Vitezem turnaje je Autumn".

    A tyhle vylevy o vzhledu mi prijdou trosku mimo. Magic nikdy nebyla soutez krasy a jde snad o karticky, ne o to, kdo je drzi, ne?
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    JOHNNYCAGE: ja tak pochopil 'a to me ma jako nalakat?'
    proste resit jestli je vzhled finalistu dostatecne lakavy na sledovani:)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    HOBORG: tady někdo psal že se kvuli tomu nebude koukat?
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    WIRUSS: a už se vůbec ví v jakym formátu to je? jestli jen Standard v Arene, tak jim nepomůže žádná promo fotka, ať vypadá jak chce :D
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    a vy se jako rozhodujete jestli na worlds koukat nebo ne podle toho jestli finalisti dobre vypadaj?
    a to zrovna ve hre kde se ruznejch divnejch typu mota fakt dost
    jako jo, vypada divne, ale nejak me to neznervoznuje
    asi to nechapu..
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: Už jsem se dovzdělal a přijde mi dost matoucí jak "to" v angličtině oslovuou "they" :) to musí bejt komplikovanej život, jak se s tim vypořádává čeština?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: tak to je hodně creepy :D fakt to neni chlap ani ženská? každopádně žádnej možnej ani nemožnej gender neospravedlňuje tu vizáž, to je prostě peklo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam